1 result

 • Sort by
  ...
 • MYP Multi Vitamin Gummies (30 copë) 2.000L

  Plotësoni nevojat tuaja me lëndë ushqyese të rëndësishme me Multivitamin Gummies me shije luleshtrydheje, të cilat përmbajnë një përzierje të 11 vitaminave dhe mineraleve thelbësore.

  Gjithashtu ne kemi menduar dhe për veganët me variantin Vimto me bazë bimore i cili është një suplement i shijshëm që është i mbushur me nëntë vitamina dhe minerale thelbësore e shoqëruar me një shije agrumesh të shkëlqyer.

  Benefitet Kyçe:

  • Një mënyrë e shijshme për tu mbushur me lëndë ushqyese thelbësore
  • Me vitaminë C për të mbështetur sistemin imunitar1
  • Me biotinë për të ruajtur lëkurën dhe flokët2
  • Aromë luleshtrydhe ose limoni (vegan).
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Close
Categories