3 results

 • Sort by
  ...
 • MYP Collagen Protein (1 kg) 4.500L

  Kolagjeni është një proteinë që gjendet kryesisht në lëkurë, flokë, thonj dhe inde të tjera lidhëse në trup, duke e bërë atë proteinën më të bollshme tek njerëzit dhe gjitarët. Është paksa e ndryshme nga proteina e hirrës dhe e kazeinës, sepse ka një nivel të lartë të aminoacideve, glicinës, prolinës, hidroksiprolinës dhe argininës. Nëse dëshironi më shumë informacion mbi proteinën, përfitimet e saj dhe udhëzime se cila është më e mira për ju? Shikoni udhëzuesin tonë të proteinave.

  Benefitet Kyçe:

  • Peptide kolagjeni me pastërti të lartë
  • 22 g Proteina për porcion
  • Kontribuon në rritjen dhe mirëmbajtjen e masës muskulore

  S’ka stok

 • MYP Max Protein Cookie (75 g) 300L

  Këto biskota me proteina të larta janë një rostiçeri e shijshme për të mbështetur rutinën tuaj të stërvitjes, pasi proteinat ndihmojnë në rritjen dhe mirëmbajtjen e muskujve menjëherë pas një seance stërvitore.

  Benefitet Kyçe

  • Përmbajtja e proteinave 50%.
  • Kontribuon në rritjen dhe mirëmbajtjen e masës së definuar
  • E përkryer si një ëmbëlsirë e pasur me proteina kur jeni në lëvizje
 • MYP Multi Vitamin Gummies (30 copë) 2.000L

  Plotësoni nevojat tuaja me lëndë ushqyese të rëndësishme me Multivitamin Gummies me shije luleshtrydheje, të cilat përmbajnë një përzierje të 11 vitaminave dhe mineraleve thelbësore.

  Gjithashtu ne kemi menduar dhe për veganët me variantin Vimto me bazë bimore i cili është një suplement i shijshëm që është i mbushur me nëntë vitamina dhe minerale thelbësore e shoqëruar me një shije agrumesh të shkëlqyer.

  Benefitet Kyçe:

  • Një mënyrë e shijshme për tu mbushur me lëndë ushqyese thelbësore
  • Me vitaminë C për të mbështetur sistemin imunitar1
  • Me biotinë për të ruajtur lëkurën dhe flokët2
  • Aromë luleshtrydhe ose limoni (vegan).
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Close
Categories