1 rezultat

 • Renditje sipas
  ...
Close
Shije
Çmimi
 • Mutant Mass 6.8 Kg 8.500L

  Gaineri Nr. 1 i MUTANT-it në shitje!

  • 1100 kalori për racion
  • Përgatitur me ushqime të plota natyrale (elbi, patate e ëmbël, tërshërë e mbështjellë, avokado, vaj kokosi, fara liri, fara kungulli dhe vaj luledielli)
  • 56 g proteina të pastra, 192 g karbohidrate të pastra, 12 g yndyrë
  • 26,1 g EAA dhe 12,2 g BCAA (të pranishme në natyrë)
  • Acidet yndyrore esenciale (EFA) dhe vajra natyralë nga kokosi, avokado, farat e lirit, farat e kungullit dhe luledielli
  • Formuluar në objektin tonë të prodhimit më të avancuar për të ruajtur standartin e arte (gold) te cilesise

  Informacione mbi Paktimin:

  • Madhësia e paketimit: 6800 g
  • Madhësia e porcionit: 4 lugë (280 g)
  • Porcione për paketim: 24

  S’ka stok

Close SHPORTA NË SA
Close Lista e dëshirave
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Kategoritë