12 results

 • Sort by
  ...
 • NT Collagen Liquid (500 ml) 2.200L

  Së bashku me vitaminat shtesë B6 dhe B12, ai mbështet më tej funksionimin normal të sistemit imunitar dhe është i dobishëm për të luftuar lodhjen dhe rraskapitjen. Është e rëndësishme që dieta jonë të përmbajë një sasi optimale bakri për të mbajtur indin lidhor normal dhe do të vlerësoni biotinën për ruajtjen e lëkurës dhe mukozës normale.

  • 11 g kolagjen të hidrolizuar në një dozë
  • Vitamina C, B6, B12, biotinë, bakër
 • NT Curcumin+ Bioperine+ Vitamin D3 (60 kaps) 3.000L

  Një produkt i ri nga kompania NUTREND, kapsulat Kurkumin + Bioperinë + Vitamin D i përket produkteve absolutisht më të mira në treg në kategorinë e saj. Efikasiteti i kurkuminës është në këtë kombinim i mbështetur nga Bioperina dhe vitamina D. Falë teknologjisë dhe recetave unike, absorbueshmëria e kurkuminoideve është 185 herë më e lartë se e kurkuminës normale në formë natyrale dhe dy kapsula të këtij produkti janë 27 herë më efikase se tabletat normale

 • NT Flexit Cold Gel (100 ml) 1.000L

  Ofron kujdes aktiv ndaj lëkurës rreth nyjeve të tendosura dhe të lodhura, shtyllës kurrizore, tendinave dhe muskujve. Përhapet lehtë, përthithet shpejt dhe ka një efekt të këndshëm ngrohës.

 • NT Flexit Cold Gel Ice (100 ml) 1.000L

  Ofron një kujdes aktiv të lëkurës në zonat e lodhura dhe të rraskapitura të kyçeve, shpinës, tendinave dhe muskujve. Përhapet lehtë dhe absorbohet shpejt me një efekt ftohës të këndshëm.

  • E lehtë për tu përhapur, i shpejtë për t’u thithur
  • Efekt ftohës i këndshëm
  • Glukozaminë
  • Kondroitinë
  • MSM
  • Vaj frutash dëllenjë
  • Vaj mente
  • Arnika montana
  • Mentol
  • Kamfor
 • NT Flexit Drink (400 gr) 3.000L

  Përbërësit kryesorë të tij janë aminoacidi L-prolin, sulfati i glukozaminës, sulfati i kondroitinës, MSM dhe acidi hialuronik. FLEXIT DRINK është i pasuruar me magnez dhe vitamina B6, C dhe D, si dhe është burim i sasive të mëdha të proteinave të kolagjenit me cilësi të lartë.

  • Acidi hialuronik
  • Hidrolizat e xhelatinës
  • Vitamina B6, C, D
  • Glukozaminë
  • Kondroitin
  • Magnez
  • MSM
 • NT Flexit Gellacol (180 kaps) 1.600L

  Përbërje efektive në formën e kapsulave që përmbajnë një sasi të madhe të hidrolizës së xhelatinës. Produkti është i pasuruar me vitaminë C, e cila kontribuon në formimin e kolagjenit për funksionimin normal të kockave, kërceve dhe indit lidhës.

 • NT Flexit Gold Drink (10*20 g) 2.000L

  FLEXIT GOLD DRINK është një pije e jashtëzakonshme e çastit që përmban nëntë përbërës aktivë me një efekt të madh ushqyes dhe fiziologjik. Substancat aktive më të rëndësishme gjenden në peptidin special të kolagjenit të peshkut Naticol®, i prodhuar nga hidroliza enzimatike, i cili dallohet për peshën e tij të ulët molekulare.

  • Sulfati i glukozaminës
  • Sulfat Kondroitine
  • Peptidet e kolagjenit të peshkut
  • Vitamina B6, C, D
  • Hialuronat Natriumi
  • Boswellia serrata
  • MSM (metilsulfonilmetan)
 • NT Flexit Gold Drink (400 g) 3.500L

  FLEXIT GOLD DRINK është një pije e jashtëzakonshme e çastit që përmban nëntë përbërës aktivë me një efekt të madh ushqyes dhe fiziologjik. Substancat aktive më të rëndësishme gjenden në peptidin special të kolagjenit të peshkut Naticol®, i prodhuar nga hidroliza enzimatike, i cili dallohet për peshën e tij të ulët molekulare.

  • Sulfati i glukozaminës
  • Sulfat Kondroitine
  • Peptidet e kolagjenit të peshkut
  • Vitamina B6, C, D
  • Hialuronat Natriumi
  • Boswellia serrata
  • MSM (metilsulfonilmetan)
 • NT Magnes Life Instant Drink Powder (300 g) 3.000L

  Forma më efektive e magnezit në treg. Një përzierje pluhuri e menjëhershme e bazuar në përbërësin e markës Aquamin©. Ky magnez biologjikisht aktiv së bashku me formën unike kelate të magnezit mbështet funksionet optimale të sistemit nervor dhe muskulor. Pra, thuajini lamtumirë lodhjes, stresit dhe plogështisë.

  • Përthithje e lehtë për shkak të formës kelate
  • Antioksidantë vitamina C, E
  • Vitaminë B
  • MAGNEZ biologjikisht aktiv – Aquamin©
  • Në formë pluhuri
 • NT Magneslife Strong (20 x 60 ml) 3.500L

  Aktiviteti i rëndë fizik, gabimi në dietë ose niveli i lartë i stresit mund të ulin nivelin e magnezit në trup. Së bashku me vitaminën B6, ajo ndalon lodhjen dhe plogështinë, mbështet ekuilibrin elektrolitit, mbështet metabolizimin energjik dhe ndihmon në funksionimin normal të sistemit nervor. Magnezi sjell gjithashtu sintezën normale të proteinave dhe aktivitetin e muskujve.

  • Tretshmëri e madhe
  • Formë e lëngshme
  • Vitaminë B6
  • Pa sheqer
 • NT Mineral Zinc 100 % Chelate (100 kaps) 1.500L

  Kapsula vegjetale me përmbajtje të lartë të zinkut të keluar. Zinku mbështet funksionin normal të sistemit imunitar, sintezën e proteinave dhe ruajtjen e gjendjes normale të kockave. Ai rrit funksionin e sistemit riprodhues dhe është i popullarizuar për mirëmbajtjen e gjendjes normale të flokëve, thonjve dhe lëkurës.

  • 15 mg zink në një kapsulë
  • Formë kelate e absorbueshme mirë
  • Kapsula me bazë bimore
 • NT Multicomplex Compressed Caps (60 kaps) 2.000L

  Ky produkt i fuqishëm shërben si një shtesë e shkëlqyer ushqimore dhe një ndihmë në mbajtjen e një diete të ekuilibruar për atletët aktivë dhe për të gjithë të tjerët që dëshirojnë një jetë të shëndetshme.

  • 12 vitamina – A, B1, B2, Niacinë (B3), Acidi Pantotenik (B5), B6, B12, C, D, E, Acid Folik, Biotinë
  • 6 minerale – magnez, kalcium, zink, hekur, krom, selen
  • 4 ekstrakte – ekstrakt i piperit të zi, acid alfa-lipoik, ekstrakt i çajit jeshil, kolostrum bioaktiv

  S’ka stok

Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Close
Categories