1 rezultat

  • Renditje sipas
    ...
Close
Shije
Çmimi
  • MagMAX B6 1.100L

    MagMAX B6 TM është një suplement ushqimor me përmbajtje të larte magnezi në formën me përthithshmëri të lartë të citratit të magnezit, e pasuruar edhe me vitaminat B1 dhe B6.
    Të dyja vitaminat e grupit B ndihmojnë në metabolizimin energjetik dhe funksionimin normal të sistemit nervor.

    S’ka stok

Close SHPORTA NË SA
Close Lista e dëshirave
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Kategoritë