6 results

 • Sort by
  ...
 • LV B-Complex (90 tabs) 2.000L

  Kombinimi Ideal Për Shëndetin Tuaj !

  Tabletat Leovital B-Complex përmbajnë vitaminat më të rëndësishme nga grupi B. Ato janë shumë të rëndësishme për funksionimin e trupit pasi ndihmojnë në shndërrimin e ushqimit në energji, por humbasin shpejt nga trupi përmes urinimit. Për shkak të veprimeve grupore në trup, rekomandohet që ato të merren së bashku që të ofrojnë disa benefite:

  • Mban nivele normale të energjisë
  • Shëndetin e lëkurës, flokëve dhe thonjve
  • Shëndetin e trurit dhe sistemit nervor
  • Një imunitet të fortë
 • LV Maca (60 caps) 2.000L

  Benefitet e Një Dobie 2000 Vjeçare !

  Maca është një rrënjë me origjinë nga Peruja. Është përdorur për mijëra vjet dhe efektet e saj vlerësohen në mbarë botën.

  Kapsulat Leovital Maca prodhohen në raportin 4:1, pra një kapsulë korrespondon me afërsisht 1300 mg pluhur.

 • LV Magnesium (90 caps) 2.000L

  Trupi i ushtruesve aktivë ka një nevojë më të madhe për magnez për shkak të rritjes së aktivitetit. Për shkak të konsumit më të shpejtë, magnezi duhet të kompensohet. Ekspertët e Levovital kanë krijuar kanë formuluar këtë produkt, i cili do të mundësojë aktivizimin edhe më të shpejtë të magnezit. Magnezi absorbohet shumë shpejt dhe përdoret mirë në trup. Ushtruesit aktivë do të jenë në gjendje të ndërtojnë më shumë proteina nga aminoacide individuale dhe do të mundësojnë rikuperim më të shpejtë pas aktivitetit fizik.

  Magnezi Luan Disa Role Të Rëndësishme Në Organizmin Tuaj:

  • Merr pjesë në proçesin e ndarjes së qelizave
  • Kontribuon në funksionin normal psikologjik
  • Kontribuon në funksionimin normal të sistemit nervor
  • Redukton lodhjen dhe rraskapitjen
  • Ndikon në normalizimin e metabolizmit
  • Nxit krijimin e energjisë
  • Balancon sasinë e elektroliteve
  • Ndikon në ruajtjen e funksionit normal të kockave dhe dhëmbëve
  • Kontribuon në sintezën normale të proteinave
  • Kontribuon në funksionimin normal të muskujve
 • LV Omega Extreme Up (60 caps) 2.000L

  Leovital Extrme Up për të gjithë ata që e vendosin shëndetin të parin !

  Një trup vital dhe një shpirt i qetë janë çelësi i shëndetit! Kjo është arsyeja pse duhet të zgjidhni Levovital Omega Xtreme Up!

  Levovital Omega Xtreme Up është një kombinim i acideve yndyrore omega-3 me origjinë nga vaji i peshkut, një burim natyral i EPA dhe DHA-së që kontribuojnë në ruajtjen e funksionit normal të zemrës.

  Levovital Omega Extreme Ruan Shëndetin e Zemrës Dhe Enëve Të Gjakut!

  • DHA kontribuon në ruajtjen e funksionit normal të trurit
  • DHA kontribuon në ruajtjen e shikimit normal
  • DHA dhe EPA kontribuojnë në ruajtjen e presionit normal të gjakut dhe funksionimin normal të zemrës
 • LV Potassium (120 tabs) 2.000L

  Zgjidhni gjithmonë më të mirën për veten tuaj, zgjidhni Leovital Potassium dhe përjetoni të gjitha veçoritë e tij !

  Avantazhet:

  • Ruajtja e funksionimit normal të sistemit nervor
  • Ruajtja e funksionit normal të muskujve
  • Mbajtjen e presionit normal të gjakut
  • Leovital Potassium është citrat, jo OMGJ dhe i përshtatshëm për vegjetarianët.
 • LV Testorage Extreme (90 caps) 2.500L

  Përbërës Bimor Për Një Formulë Të Përmisuar !

  Levovital Testorage Xtreme gjithashtu përmban pluhur rrënjë maka dhe ekstrakt të bimës tribulus.

  Maka është një bimë nga Amerika e Jugut, e cila aktualisht i përket kategorisë së superushqimeve të njohura.

  Karakteristikat e Produktit:

  • 750 mg Ekstrakt tribulus në dozën e rekomanduar ditore
  • 100% RDA e zinkut në dozën e rekomanduar ditore
  • 143% e Vitaminës B6 në dozën e rekomanduar ditore
  • Nuk përmban qumësht apo nën-produkte të qumështit
  • Nuk përmban grurë apo produkte gruri
  • Nuk përmban gluten
  • I përshtatshëm për veganët
  • Pa përbërës me origjinë OMGJ
  • Prodhuar në BE
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Close
Categories