6 rezultate

 • Renditje sipas
  ...
Close
Shije
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Bromelain 1.500L

  Enzimë natyrale me funksione anti-inflamatore dhe ndihmuese për tretjen. Bromelain, gjendet natyrshëm tek ananasi, është një enzimë e shkëlqyer për përmirësimin e tretjes, veçanërisht të proteinave, kështu që është shumë e dobishme kur konsumohet në sasi të mëdha.

 • Liver Support 1.500L
  • Scitec Essentials – Mbështetja e mëlçisë
  • Ekstrakti i gjembaçit të qumështit

  LIVER SUPORT përmban barin e njohur gjerësisht Milk Thistle (Silybum Marianum), një burim i silimarinës, i cili përdoret tradicionalisht për të mbështetur funksionin e mëlçisë.

 • Mega Glutamine Caps 1.500L
  • L-glutaminë 100% e pastër dhe e testuar
  • Volumizimi Qelizës Antikatabolike dhe Muskulare
  • Amino Acidi “Esencial”
  • Mbështet Sistemin Imunitar
  • Ndihmon në Ringarkiminm e Glikogjenit
  • 1400 MG  Mega  Caps
 • Pure FLOW OMEGA 3-6-9 1000 mg 1.600L
  • PureFLOW Omega 3-6-9 përmban përmasat e duhura të acideve yndyrore esenciale të pangopura
  • Omega 3 – një efekt pozitiv në sistemin kardiovaskular, membranat qelizore, ul kolesterolin LDL dhe trigliceridet
  • Omega 6 – mbështet sistemin nervor, imunitetin, sistemin endokrin
  • Omega 9 – ndihmon në ruajtjen e presionit të duhur të gjakut, bllokun ndërtues të qelizave, mbështet reduktimin e kolesterolit total dhe LDL

  S’ka stok

 • Pure FLOW Omega-3 1000 mg 1.600L

  Deri në 1000 mg vaj peshku me cilësi të lartë në një kapsulë një përdorimshe. Përmbajtja e lartë e acideve omega-3 në një porcion të vetëm – 180 mg EPA dhe 120 mg DHA. Kontribuon në mirëmbajtjen e funksionimit të duhur të trurit dhe sistemit nervor.

  S’ka stok

 • Pure FLOW Vitamin D3 2000 IU 1.500L
  • përmirëson ndjeshëm imunitetin e trupit
  • ndihmon në përthithjen dhe përdorimin e duhur të fosforit dhe kalciumit
  • përmirëson funksionimin e duhur të muskujve
  • rrit mineralizimin e dhëmbëve dhe kockave
  • ndihmon në rritjen e nivelit fiziologjik të testosteronit
  • efekt antikancerogjen

  S’ka stok

Close SHPORTA NË SA
Close Lista e dëshirave
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Kategoritë