7 rezultate

 • Renditje sipas
  ...
Close
Shije
Çmimi
Çmimi: Reset
 • AAKG 1250 Extreme Mega Caps 3.000L

  Një kapsulë, shumë përfitime, nuk është asgjë më shumë se AAKG 1250 Extreme Mega Caps nga Olimp Sport Nutrition . Ky është një suplement dietik i cili u krijua duke shfrytëzuar vetitë e një prej aminoacideve më të njohura në sport – L-argininës. Nga ana tjetër, teknologjia moderne dhe kushtet e prodhimit kanë krijuar një produkt me cilësi të lartë dhe me veprim jashtëzakonisht efektiv, i cili është një mbështetje për dashamirët e disiplinave të ndryshme.

  Përfitimet kryesore

  • Reduktimi i lodhjes së perceptuar

  • Një kapsulë përmban 1250 mg AAKG të pastër

  • Forcimi i rigjenerimit dhe pastrimit natyral të trupit

  • Ushqyerja e përmirësuar e muskujve nëpërmjet rritjes së prodhimit të NO*

  • 120 kapsula
 • All Aminos 3.500L

  Aminoacidet më thelbësore për të gjithë!

  • me spektrin e plotë të aminoacideve të muskullit ndërtues
  • Me magnez organik
  • Pa gluten**
  • Pa sheqer***
  • 340 g
 • Impact Weight Gainer Blend (5 kg) 6.500L

  Ky suplementi ofron 31 g protein dhe vetëm 50 g karbohidrate të përmbledhua në një total masiv prej 388 kalorish për porcion, duke ju ndihmuar të arrini ato përfitime shumë të rëndësishme duke rritur rikuperimin tuaj pas stërvitjeve me intensitet të lartë.

  Përfitimet kryesore

  • 31 g proteina për racion
  • 50 g karbohidrate për racion
  • 388 kalori
  • Proteina ndihmon në rritjen dhe ruajtjen e muskujve të rëndësishëm
  • 5 kg

  S’ka stok

 • Knockout 2.0 4.500L

  Olimp KNOCKOUT TM 2.0 – Suplement ushqimor pluhur. Me ëmbëlsues. Produkti përmban një dozë të lartë të beta-alaninës dhe L-argininës, si dhe L-citrulinës, taurinës dhe kafeinës. Formula plotësohet edhe me ekstrakte bimore (piper kajen dhe piper i zi). Suplement ushqimor i destinuar për të rriturit.

  Përfitimet kryesore

  • Suplement para-stërvitor me cilësi të lartë me kafeinë
  • Qëndrueshmëri, përqendrim, vigjilencë (kafeina)
  • 305 g
 • Liquid Chalk 1.500L

  Shkumsi jonë i lëngshëm mund të përdoret në të gjitha seancat tuaja stërvitore për të reduktuar djersitjen dhe për të përmirësuar forcën e kapjes. Mund të aplikohet në duar ose këmbë për t’iu përshtatur një sërë ushtrimesh, qofshin këto ngjitje, ngritje dhe gjimnastikë.

  Përfitimet kryesore

  • Redukton në mënyrë dramatike djersitjen
  • Mund të përmirësojë kapjen
  • Mund të rrisë performancën tuaj të ngritjes
  • 250 ml
 • Mega HMB 2.000L

  MEGA HMB përmban pothuajse dyfishin e dozës së kapsulave tona HMB! HMB, ß-hidroksi ß-metilbutirat është një metabolit i aminoacidit thelbësor, BCAA Leucine dhe sintetizohet në trupin e njeriut. Prodhon rreth 0,2-0,4 gram në ditë. Dozat standarde të përdorura në studimet kërkimore kanë qenë rreth 3 gram në ditë. Vetë L-Leucina po bëhet një përbërës gjithnjë e më popullor si një aminoacid i shkëlqyeshëm për bodybuilders.

  • 90 kapsula
 • Supercarb Xpress 1.500L

  Supercarb Xpress

  • PESË BURIME KARBOHIDRATESH
  • ABSORBIMI I KOMBINUAR
  • FORMULË PA LAKTOZË
  • ME VITAMINË B6 DHE KROM
  • 1 kg
Close SHPORTA NË SA
Close Lista e dëshirave
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Kategoritë