1 rezultat

 • Renditje sipas
  ...
Close
Shije
Çmimi
 • Hawthorn Premium 900L

  Hawthorn Premium është një suplement që përmban një perzierje unike të përbërësve që mbështesin zemrën – ekstrakt i murrizit te zakonshëm me cilësi të lartë (Crataegus Monogyna) me një përmbajtje të standardizuar prej 5% të flavones dhe vitaminës B1 (Tiaminë).

  Ekstrakti i murrizit të zakonshëm (Crataegus Monogyna) me një përmbajtje të standardizuar prej 5% të flavonoideve nxirret nga frutat e pjekur dhe të thatë. Manaferrat e murrizit natyrshëm përmbajnë përbërje aktive të grupit flavonoide dhe nga proçanidina, si dhe vitamina B, A dhe C, dhe minerale (kryesisht kripëra kaliumi). Kërkimet shkencore konfirmojnë se ekstrakti i manave të murrizit mbështet funksionin e zemrës.

  Vitamina B1 (Tiamina) mbështet funksionimin e duhur të zemrës.

  S’ka stok

Close SHPORTA NË SA
Close Lista e dëshirave
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Kategoritë