1 rezultat

 • Renditje sipas
  ...
Close
Shije
Çmimi
 • Gold-Vit B Forte 800L

  PËRBËRËS PËR:

  • LËKURË TË SHËNDETSHME
  • SISTEMIN NERVOR 
  • METABOLIZMIN 
  • GJAKUN

  Gold -vit B forte është një suplement në formën e tabletave që përmban kompleksin e e vitaminave B që janë të rëndësishme në të gjitha proçeset që ndodhin në organizëm si vitamina B12, niacina dhe biotina që ndihmojnë në shëndetin e sistemit nervor, si dhe për një lëkurë normale. Gjithashtu biotina është një makronutrien i metabolizmit. Vitamina B6 dhe B12 ndikojnë në formimin e qelizave të kuqe të gjakut. Folatet ndikojnë në formimin e elementëve të gjakut si dhe në sintezën e amino acideve.

  S’ka stok

Close SHPORTA NË SA
Close Lista e dëshirave
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Kategoritë