1 rezultat

  • Renditje sipas
    ...
Close
Shije
Çmimi
  • Gold-Vit A+E 1.300L

    Një suplement ushqimor që përmban vajin e evening primerose, të standartizuar për përmbajtjen e acidit gama-linoleik(GLA), vitamin A, vitamin E dhe biotinë. Vitamina A ndihmon në mirëmbajtjen e lëkurës. Biotina në formën e kapsulave shumë të vogla ndihmon në shëndetin e lëkurës dhe flokëve.

Close SHPORTA NË SA
Close Lista e dëshirave
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Kategoritë