1 rezultat

 • Renditje sipas
  ...
Close
Shije
Çmimi
 • Gold-Omega 3 Sport Edition 2.500L

  Është dieta juaj e pasur aq sa duhet me acide yndyrore Omega3? Nëse jo, atëherë ndryshojeni atë! Acidet yndyrore Omega 3, të cilat futen në grupin acideve yndyrore të pangopura , janë jashtëzakonisht të çmuara për funksionimin e organizmit dhe nuk mund të sintetizohen prej tij. E vetmja mënyrë për të pasuruar dietën tuaj me Omega 3 është duke përdorur suplemente me cilësi të lartë. Për këtë qëllim specialistët e kompanisë farmaceutike të Olimp Laboratories kanë krijuar Gold Omega Sport Edition,në laboratorët e tyre modern. Suplementi përmban vaj peshku të ujrave të ftohta të përqëndruar dhe të një cilësie të lartë, që siguron 65% Omega 3, duke përfshirë EPA dhe DHA që kontribuojnë në funksionimin normal të zemrës.

  • Një furnizim i shpejtë i dietës tuaj me acide yndyrore Omega 3 të cilësisë së lartë
  • Sasi të larta të EPA dhe DHA
  • Përmbajtja e vitaminave ndihmon në mbrojtjen e qelizës nga stresi oksidativ

  S’ka stok

Close SHPORTA NË SA
Close Lista e dëshirave
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Kategoritë