1 rezultat

  • Renditje sipas
    ...
Close
Shije
Çmimi
  • Gold Krill 3.000L

    Gold-Krill është një suplement ushqimor me një cilësi të lartë që përmban vajin e karkalecit të detit (krill). Vaji i karkalecit të detit krill kombinon tre substanca të rëndësishme dhe inovative si omega 3 acide yndyrore, fosfolipide dhe astaksantin. Produkti është formuluar në kapsulën inovative Flow Caps Liquid Technology, që siguron përthithje më të shpejtë nga trupi dhe nuk lë pas shijen dhe aromën e vajit të krillit.

Close SHPORTA NË SA
Close Lista e dëshirave
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Kategoritë