1 rezultat

  • Renditje sipas
    ...
Close
Shije
Çmimi
  • Ginseng Vita-Complex 1.000L
    • GJALLËRI ÇDO DITËGinseng vita-complex është një suplemet ushqimor që përmban ekstrakte të standartizuara të dy llojeve të xhinsengut, e pasuruar me ekstrakt të piperit të zi dhe një kompleks  të 12 vitaminave. Ekstrakti i xhinsengut i cili është i pasur me ginsenoside, ju jep gjallëri dhe efikasitet fizik dhe mendor. Vitaminat e shtuara (B2, B6, B12, C) ndihmojnë në reduktimin e lodhjes.

    S’ka stok

Close SHPORTA NË SA
Close Lista e dëshirave
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Kategoritë