1 rezultat

 • Renditje sipas
  ...
Close
Shije
Çmimi
 • Ginkoflav Forte 1.500L
  • MEMORJE
  • PËRQËNDRIM
  • QARKULLIM GJAKU

  Ginkoflav forte është një supplement që përmban përqëndrime të larta të ekstraktit të ginko bilobës që konvertohen në substancë biologjikisht aktive dhe që ndikojnë në sistemin e qarkullimit të gjakut dhe reduktojnë radikalet e lira.

  S’ka stok

Close SHPORTA NË SA
Close Lista e dëshirave
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Kategoritë