1 rezultat

  • Renditje sipas
    ...
Close
Shije
Çmimi
  • Garlicin 800L

    Suplement ushqimor që përmban ekstrakt të hudhrës (Allium Sativum), një burim i pastër i alicinës. Hudhra ndihmon në shëndetin e zemrës dhe të sistemit kardiovaskular, si dhe ka një efekt pozitiv në mbjatjen e kolesterolit dhe të yndyrnave në gjak në nivele optimale .Ndihmon në forcimin e imunitetit të organizmit. Ky produkt përdoret nga të rriturit të cilët dëshirojnë një sistem kardiovaskular të shëndetshëm. Gjithashtu rekomandohet edhe për personat me imunitet të dobët.

    S’ka stok

Close SHPORTA NË SA
Close Lista e dëshirave
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Kategoritë