1 rezultat

 • Renditje sipas
  ...
Close
Shije
Çmimi
 • Fortest 4.500L
  • Rritës i epshit është menduar për burra mbi 35 vjeç
  • Mbështet  libidon dhe funksionet seksuale (ekstrakt rrënjë MaKa, shafran)
  • Ndihmon për të ruajtur nivelin e duhur të testosteronit në gjak (zink)
  • Ndihmon në funksionimin e duhur të sistemit nervor, zvogëlimin e lodhjes  dhe rregullimin e aktivitetit hormonal (vitamina B6)
  • Nuk përmban substanca të konsideruara si doping
  • Sasia, 120 kapsula

  S’ka stok

Close SHPORTA NË SA
Close Lista e dëshirave
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Kategoritë