36 rezultate

 • Renditje sipas
  ...
Close
Shije
Çmimi
Çmimi: Reset
 • 100% Beta-Alanine 3.000L
  • Mund të ndihmojë në përmirësimin e performancës fizike
  • Ideale për sportet që përdorin lëvizje shpërthyese
  • Mund të rrisë kapacitetin e ushtrimeve
  • Sasia 500 gr
 • 100% Maltodextrin Carbs 1.500L
  • Karbohidrate me GI të lartë
  • Burim i madh energjie
  • Rimbushni me shpejtësi rezervat e glikogjenit
  • Sasia 1 kg
 • 100% Mass Gainer 5.500L

  Një produkt MuscleTech

  • 60 g proteina
  • 1500 kalori
  • 305 g karbohidrate
  • 5 g kreatinë
  • Sasia 2.33 kg
 • 100% Natural Whey Protein Isolate- 600 G 3.500L
  • Izolat  i pastër i proteinës së hirrës
  • 85%-90% proteina në produkt
  • Për rritjen dhe ruajtjen e masës muskulore
  • Sasia 600 gr

  S’ka stok

 • 100% Taurine 2.000L
  • 100% Taurinë
  • Një mënyrë e përshtatshme për të rritur marrjen e taurinës
  • Aminoacid me origjinë natyrale
  • Sasia 250 gr
 • AAKG 1250 Extreme Mega Caps 3.000L

  Një kapsulë, shumë përfitime, nuk është asgjë më shumë se AAKG 1250 Extreme Mega Caps nga Olimp Sport Nutrition . Ky është një suplement dietik i cili u krijua duke shfrytëzuar vetitë e një prej aminoacideve më të njohura në sport – L-argininës. Nga ana tjetër, teknologjia moderne dhe kushtet e prodhimit kanë krijuar një produkt me cilësi të lartë dhe me veprim jashtëzakonisht efektiv, i cili është një mbështetje për dashamirët e disiplinave të ndryshme.

  Përfitimet kryesore

  • Reduktimi i lodhjes së perceptuar

  • Një kapsulë përmban 1250 mg AAKG të pastër

  • Forcimi i rigjenerimit dhe pastrimit natyral të trupit

  • Ushqyerja e përmirësuar e muskujve nëpërmjet rritjes së prodhimit të NO*

  • 120 kapsula
 • All Aminos 3.500L

  Aminoacidet më thelbësore për të gjithë!

  • me spektrin e plotë të aminoacideve të muskullit ndërtues
  • Me magnez organik
  • Pa gluten**
  • Pa sheqer***
  • 340 g
 • Alpha Men Multivitamin Tablets 3.000L
  • Përzierje e shkëlqyer e vitaminave dhe mineraleve të cilësisë më të mirë
  • Përfshin antioksidantë të fuqishëm për të hequr toksinat dhe radikalet e lira
  • E rëndësishme për një sistem imunitar të shëndetshëm
  • Sasia 240 tableta
 • Animal Stak 6.500L
  • Përforconi nivelet natyrale të testosteronit me Tribulus, Fenugreek dhe më shumë
  • Intensifikoni prodhimin e GH me Sustamine
  • Amplifikimi i hormoneve nga përdorimi i sulfatit të Agmatinës
  • Aftësia për të ulur estrogjenin
  • 21 paketa

  S’ka stok

 • Ashwagandha 600 Sport 1.800L
  • Ekstrakt ashwagandha KSM-66 i patentuar me cilësi të lartë
  • Një adaptogen popullor për atletët amatorë dhe ato me performancë të lartë
  • Një produkt me një ndikim të dobishëm në kujtesën tuaj
  • Ndihmoni në përmirësimin e rezistencës ndaj stresit
  • 60 kapsula

  S’ka stok

 • Best BCAA 4.000L

  Një produkt sportiv BPI. Amino revolucionare të lidhura me peptide me zinxhirë të degëzuar!*

  • Raporti i vërtetuar 2:1:1 BCAA
  • 10 shije të shijshme për të zgjedhur
  • Peptidet e lidhura me nxitjen e metabolizmit efikas
  • Formuluar për të ulur katabolizmin e proteinave
 • CLA Capsules 2.500L

  Acidi Linoleik i Konjuguar (CLA) është një acid yndyror omega-6 i natyrshëm, i cili është super i rëndësishëm për shëndetin tuaj të përditshëm. Një nga suplementet tona më të njohura, këto kapsula të butë ofrojnë 1000 mg vaj safflower me 80% CLA për racion.

  Përfitimet Kryesore:

  • Acidi yndyror i lirë që gjendet natyrshëm
  • Rrjedh nga vaji i shafranit
  • 76.8% total izomere aktive
  • 180 kaspula
 • CLA Capsules 1.000L

  Acidi Linoleik i Konjuguar (CLA) është një acid yndyror omega-6 i natyrshëm, i cili është super i rëndësishëm për shëndetin tuaj të përditshëm. Një nga suplementet tona më të njohura, këto kapsula të butë ofrojnë 1000 mg vaj safflower me 80% CLA për racion.

  Përfitimet Kryesore:

  • Acidi yndyror i lirë që gjendet natyrshëm
  • Rrjedh nga vaji i shafranit
  • 76.8% total izomere aktive
  • 60 kaspula

  S’ka stok

 • DAA Pro 2.000L

  DAA PRO përmban Acidin D-Aspartik të njohur (DAA) me N,N-Dimetilglicinë, Zink dhe Acid Pantotenik. Zinku përdoret sepse ndihmon në ruajtjen e niveleve normale të testosteronit në gjak, kontribuon në fertilitetin dhe riprodhimin dhe ka një rol në sintezën normale të proteinave!*

  • 100 kaspula
 • Essential Omega-3 2.500L

  Omega-3 janë acide yndyrore të pangopura thelbësore që trupi juaj nuk mund t’i prodhojë vetë, kështu që ju duhet t’i merrni ato nga dieta juaj. Ato gjenden natyrshëm në vajin e peshkut – që do të thotë se mund të jetë e vështirë për të marrë mjaftueshëm prej tij nga ajo që hani vetëm, nëse nuk hani mjaftueshëm peshk në dietën tuaj.

  Përfitimet Kryesore:

  • 18% EPA / 12% DHA
  • Kontribuon në funksionimin normal të zemrës
  • Xhel i përshtatshëm i butë
  • 250 kaspula
 • Essential Omega-3 1.500L

  Omega-3 janë acide yndyrore të pangopura thelbësore që trupi juaj nuk mund t’i prodhojë vetë, kështu që ju duhet t’i merrni ato nga dieta juaj. Ato gjenden natyrshëm në vajin e peshkut – që do të thotë se mund të jetë e vështirë për të marrë mjaftueshëm prej tij nga ajo që hani vetëm, nëse nuk hani mjaftueshëm peshk në dietën tuaj.

  Përfitimet Kryesore:

  • 18% EPA / 12% DHA
  • Kontribuon në funksionimin normal të zemrës
  • Xhel i përshtatshëm i butë
  • 90 kaspula
 • Flexit Gold Drink + Flexit Gold Gel 3.500L

  Pija Flexit GOLD dhe Xhel Flexit GOLD përfaqësojnë dy produkte të klasit të parë për kujdesin e nyjeve për jetë aktive.

  • Sasia 400 gram

  S’ka stok

 • Gold – Vit C 1000 Sport Edition 1.500L
  • Një dozë maksimale e vitaminës C të patentuar PureWay-C®
  • Vitamina C ka veti antioksiduese dhe largon radikalet e lira
  • Mbështet funksionimin e duhur të sistemit imunitar,
  • Zvogëlon ndjenjën e lodhjes dhe plogështisë 
  • Kontribuon në ruajtjen e metabolizmit të duhur të energjisë
  • 60 kapsula

  S’ka stok

 • Gold Omega 3 D3 + K2 Sport Edition 2.500L
  • Siguron funksionimin e duhur të zemrës, sistemit të qarkullimit të gjakut dhe ndihmon në ruajtjen e kockave të shëndetshme
  • Përmban vaj peshku me cilësi të lartë dhe të koncentruar me ujë të ftohtë
  • Përmbajtja e lartë e acideve yndyrore omega-3 e plotësuar me vitaminë D, K dhe E
  • 60 kapsula
 • Gold Standard Pre Advanced 5.000L
  • Për energji intensive, performancë dhe qëndrueshmëri
  • 300 mg kafeinë nga burime natyrale për porcion
  • 6 gram L-Citruline për Rracion
  • 3,2 gram beta-alanine për servirje
 • Hyper Carnitine 3.000L

  Açetil L-Karnitine (ALC) është forma e avancuar, e açetiluar e L-Karnitinës. Karnitina është e rëndësishme në oksidimin përfundimtar (djegien) e yndyrave në trup, ndërsa pjesa açetil mund të përdoret për të ruajtur nivelet e açetil-CoA.

  • 90 kaspula
 • Impact Weight Gainer Blend (1 kg) 2.000L

  Ky suplementi ofron 31 g protein dhe vetëm 50 g karbohidrate të përmbledhua në një total masiv prej 388 kalorish për porcion, duke ju ndihmuar të arrini ato përfitime shumë të rëndësishme duke rritur rikuperimin tuaj pas stërvitjeve me intensitet të lartë.

  Përfitimet kryesore

  • 31 g proteina për racion
  • 50 g karbohidrate për racion
  • 388 kalori
  • Proteina ndihmon në rritjen dhe ruajtjen e muskujve të rëndësishëm
  • 1 kg

  S’ka stok

 • Impact Weight Gainer Blend (2.5 kg) 3.500L

  Ky suplementi ofron 31 g protein dhe vetëm 50 g karbohidrate të përmbledhua në një total masiv prej 388 kalorish për porcion, duke ju ndihmuar të arrini ato përfitime shumë të rëndësishme duke rritur rikuperimin tuaj pas stërvitjeve me intensitet të lartë.

  Përfitimet kryesore

  • 31 g proteina për racion
  • 50 g karbohidrate për racion
  • 388 kalori
  • Proteina ndihmon në rritjen dhe ruajtjen e muskujve të rëndësishëm
  • 2.5 kg

  S’ka stok

 • Impact Weight Gainer Blend (5 kg) 6.500L

  Ky suplementi ofron 31 g protein dhe vetëm 50 g karbohidrate të përmbledhua në një total masiv prej 388 kalorish për porcion, duke ju ndihmuar të arrini ato përfitime shumë të rëndësishme duke rritur rikuperimin tuaj pas stërvitjeve me intensitet të lartë.

  Përfitimet kryesore

  • 31 g proteina për racion
  • 50 g karbohidrate për racion
  • 388 kalori
  • Proteina ndihmon në rritjen dhe ruajtjen e muskujve të rëndësishëm
  • 5 kg

  S’ka stok

 • Imunno Xplode 3.000L
  • Ndihmon në mbrojtjen e qelizave kundër stresit oksidativ (vitaminë C dhe zink)
  • Shije e shijshme (limonatë qitro)
  • Mbështetje në funksionimin e duhur të muskujve (vitamina D) dhe në uljen e lodhjes (vitamina C)
  • Sasia 210 gr
 • Kapsula ZMA® 3.000L

  ZMA® është një përzierje unike e zinkut, magnezit dhe vitaminës B6 – duke ofruar një sër përfitimesh për trupin tuaj si zinku, i cili ndihmon në ruajtjen e niveleve normale të testosteronit.1 Është një shtesë e shkëlqyer për dietën tuaj të përditshme, pavarësisht nëse dëshironi të performoni në palestër ose në fushë.

  Përfitimet Kryesore:

  • Zinku ruan nivele normale të testosteronit
  • Magnezi mbështet sistemin nervor
  • Magnezi mbështet funksionin normal të muskujve
  • Vitamina B6 redukton lodhjen
 • Knockout 2.0 4.500L

  Olimp KNOCKOUT TM 2.0 – Suplement ushqimor pluhur. Me ëmbëlsues. Produkti përmban një dozë të lartë të beta-alaninës dhe L-argininës, si dhe L-citrulinës, taurinës dhe kafeinës. Formula plotësohet edhe me ekstrakte bimore (piper kajen dhe piper i zi). Suplement ushqimor i destinuar për të rriturit.

  Përfitimet kryesore

  • Suplement para-stërvitor me cilësi të lartë me kafeinë
  • Qëndrueshmëri, përqendrim, vigjilencë (kafeina)
  • 305 g
 • Liquid Chalk 1.500L

  Shkumsi jonë i lëngshëm mund të përdoret në të gjitha seancat tuaja stërvitore për të reduktuar djersitjen dhe për të përmirësuar forcën e kapjes. Mund të aplikohet në duar ose këmbë për t’iu përshtatur një sërë ushtrimesh, qofshin këto ngjitje, ngritje dhe gjimnastikë.

  Përfitimet kryesore

  • Redukton në mënyrë dramatike djersitjen
  • Mund të përmirësojë kapjen
  • Mund të rrisë performancën tuaj të ngritjes
  • 250 ml
 • Mega HMB 2.000L

  MEGA HMB përmban pothuajse dyfishin e dozës së kapsulave tona HMB! HMB, ß-hidroksi ß-metilbutirat është një metabolit i aminoacidit thelbësor, BCAA Leucine dhe sintetizohet në trupin e njeriut. Prodhon rreth 0,2-0,4 gram në ditë. Dozat standarde të përdorura në studimet kërkimore kanë qenë rreth 3 gram në ditë. Vetë L-Leucina po bëhet një përbërës gjithnjë e më popullor si një aminoacid i shkëlqyeshëm për bodybuilders.

  • 90 kapsula
 • Nano x9 Next Gen 3.500L
  • Gjenerata e re përforcuese e oksidit nitrik para stërvitjes.
  • Formulë e avancuar që ofron efekte të fuqishme shqisore.
  • 30 porcione të fuqishme për të forcuar stërvitjet tuaja shpërthyese.
  • Merrni këtë produkt për të kaluar në nivelin tjetër dhe kaloni në gjeneratën e ardhshme para stërvitjes.
  • Përmban ëmbëlsues
 • Platinum 100% Fish Oil 3.000L

  Një produkt MuscleTech. Vaj peshku ultra i filtruar i pastër me Omega-3!*

  • 300 mg EPA/DHA për porcion
  • Xheli i butë i veshur me enterik
  • Pa shije peshku
  • Vlera e jashtëzakonshme në kursim
  • Sasia: 100 kapsula
 • Pure Caffeine Tablets 1.600L

  Një përbërës popullor para stërvitjes, tabletat tona Pure Caffeine japin një rritje super energjike të kafeinës – për t’ju fuqizuar edhe në stërvitjet më të vështira.

  Përfitimet Kryesore:

  • Stimulues i fuqishëm i SNQ
  • Mund të rrisë energjinë
  • Mund të reduktojë lodhjen

  S’ka stok

 • Slow-Release Casein Elite 3.500L

  Casein Elite me çlirim të ngadalshëm është pluhuri ynë shumë i njohur i proteinave të qumështit, i krijuar për t’u thithur ngadalë për të siguruar një furnizim të qëndrueshëm të proteinave midis vakteve dhe madje edhe gjatë gjumit. Kjo e bën atë zgjedhjen perfekte për shake proteinash para gjumit, duke ju ndihmuar të zgjoheni me vrap, gati për seancën tuaj të ardhshme. Ai gjithashtu përfshin një profil të plotë të aminoacideve për një formulë të studiuar mirë.

  • Sasia 1 kg

  S’ka stok

 • Slow-Release Casein Elite 8.000L

  Casein Elite me çlirim të ngadalshëm është pluhuri ynë shumë i njohur i proteinave të qumështit, i krijuar për t’u thithur ngadalë për të siguruar një furnizim të qëndrueshëm të proteinave midis vakteve dhe madje edhe gjatë gjumit. Kjo e bën atë zgjedhjen perfekte për shake proteinash para gjumit, duke ju ndihmuar të zgjoheni me vrap, gati për seancën tuaj të ardhshme. Ai gjithashtu përfshin një profil të plotë të aminoacideve për një formulë të studiuar mirë.

  • Sasia 2.5 kg
 • Spirulina 1.500L
  • Porcioni: 1 tabletë
  • 180 percione per enë
  • 500 mg për porcion
  • Madhësia e tabletës: L
 • Supercarb Xpress 1.500L

  Supercarb Xpress

  • PESË BURIME KARBOHIDRATESH
  • ABSORBIMI I KOMBINUAR
  • FORMULË PA LAKTOZË
  • ME VITAMINË B6 DHE KROM
  • 1 kg
Close SHPORTA NË SA
Close Lista e dëshirave
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Kategoritë