1 result

 • Sort by
  ...
 • NT Energy Bar (60 g) 150L

  Vakt sportiv energjetik i cili ju ndihmoni të eksploroni botën! Tërshërë e cilësisë A+++, ekstrakte i proteinave të bizeles dhe shtresë e vërtetë me çokollatë me qumësht ose jogurt. Ajo çfarë ju duhet të bëni tani është të paketoni ushqimin tuaj dhe të niseni drejt aventurës!

  Përfitimet:

  • Burimi i fibrave
  • Energji e lehtë
  • Palatinozë (TM)
  • Veshje e vërtetë me çokollatë ose jogurt

  S’ka stok

Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Close
Categories