1 rezultat

  • Renditje sipas
    ...
Close
Shije
Çmimi
  • CLA + Carnitine Powder 300 gr 4.000L

    Produkt ideal për planin tuaj të dietës – pije e menjëhershme pa sheqer dhe konservues, e cila ul lodhjen fizike dhe mendore. Përbërësit kryesorë janë acidi linoleik i konjuguar (CLA) dhe L-karnitina, të cilat shpesh kërkohen nga atletët në regjimin dietik. Falë vitaminave B5, B6, B12 dhe D, ky produkt mbështet funksionimin e duhur të sistemit imunitar, metabolizmin energjik dhe ndihmon në uljen e lodhjes. Përmbajtja e lartë e zinkut mbështet imunitetin dhe sintezën e duhur të proteinave.

Close SHPORTA NË SA
Close Lista e dëshirave
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Kategoritë