1 rezultat

  • Renditje sipas
    ...
Close
Shije
Çmimi
  • Chela-Mag B6+D3 1.200L

    Chela-Mag B6 +D3 është një suplement unik i cili ka të kombinuar magnez me biodisponueshmëri të lartë, në formë Albioni amino acidi kelate me vitaminë D3 2000 IU, vitaminë B6 dhe K2 . Magnezi është një element thelbësor në biosintezën e formës aktive të vitaminës D3. Studiuesit sugjerojnë se përdorimi i magnezit në dietën tuaj ose si suplement redukton insufiçencën e vitaminës D3 dhe pasojat që ajo sjell. Gjithashtu është vërejtur se vitamina D stimulon përthithjen intestinale të magnezit.

    S’ka stok

Close SHPORTA NË SA
Close Lista e dëshirave
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Kategoritë