2 rezultate

 • Renditje sipas
  ...
Close
Shije
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Beta-Alanine Xplode Powder 3.000L

  A është lodhja e shtuar dhe rezistenca e pamjaftueshme duke ju penguar për të arritur qëllimet tuaja? Qetësohu!!! Brendet e OLIMP SPORT NUTRITION janë këtu për tju ndihmuar!  Suplementi Beta-Alanine Xplode Powder është një përgatitje në formën e një pluhuri me tretshmëri perfekte, i cili përmban Beta – Alaninë me cilësi shumë të lartë, i pasuruar me vitaminë B6 dhe L-Histidinë.

  • 1300 mg Beta-Alaninë të cilësisë më të lartë
  • Ndihmon në reduktimin e lodhjes (vitamina B6)
  • Ndihmon në funksioninimin e duhur të sistemit nervor

  S’ka stok

 • Creatine Xplode Powder 3.500L

  Në vend që të shikoni për një produkt jo cilësor, zgjidhni një suplement që ju siguron benefite reale. Zbuloni CreatineXpolde – formulën e avancuar të përgatitur nga specialistët e kompanisë farmaceutike Olimp Labs të cilët përdorin teknologji moderne prodhimi. Kërkimet në fushën e cilësisë për mungesën e metaleve të rënda në lëndët e para të përdorurua, në përputhje me standartet botërore të prodhimit kanë lejuar që të përfitojmë produkte me cilësi të lartë që kanë jo vetëm efekte reale por dhe përdorim të sigurt. Produkti përdoret nga persona të rritur që performojnë ushtrime fizike me intensitet të lartë

  • Një bashkim i 6 formave të kreatinës me cislësi të lartë
  • Një produkt që karakterizohet nga tretshmëri dhe përthithshmëri të shkëlqyer

  S’ka stok

Close SHPORTA NË SA
Close Lista e dëshirave
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Kategoritë