1 rezultat

 • Renditje sipas
  ...
Close
Shije
Çmimi
 • Artichoke Premium 900L

  Artichoke Premium është një suplement që përmban ekstrakte të artiçokës me cilësi të lartë me përmbajtje 5% të cinarinës të standartizuar.
  Kërkimet kanë treguar se ekstarkti i gjetheve të artiçokës:

  • Ndihmon në detoksifikimin
  • Ndihmon në funksionin e mëlçisë dhe sistemit tretës
  • Përfshihet në proçesin e duhur të tretjes

  S’ka stok

Close SHPORTA NË SA
Close Lista e dëshirave
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Kategoritë