1 result

 • Sort by
  ...
 • AN Critical Mass- Original Formula (6.8 kg) 8.000L

  Critical Mass ofron një formulë të dendur me kalori që përmban nivele të larta të proteinave dhe karbohidrateve në çdo porcion.

  • Formula origjinale e Critical Mass
  • Acidet yndyrore esenciale të shtuara (EFA), CLA dhe pluhuri MCT
  • Shumë kalori, proteina dhe karbohidrate
  • Me niseshte misri
  • Me L-Glutaminë të shtuar
  • Rekomandohet të përdoret me iDRIVE™ Insulin Driver
  • Produkt i çertifikuar hallall
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Close
Categories