5 rezultate

 • Renditje sipas
  ...
Close
Shije
Çmimi
Çmimi: Reset
 • AAKG 1250 Extreme Mega Caps 3.000L

  Një kapsulë, shumë përfitime, nuk është asgjë më shumë se AAKG 1250 Extreme Mega Caps nga Olimp Sport Nutrition . Ky është një suplement dietik i cili u krijua duke shfrytëzuar vetitë e një prej aminoacideve më të njohura në sport – L-argininës. Nga ana tjetër, teknologjia moderne dhe kushtet e prodhimit kanë krijuar një produkt me cilësi të lartë dhe me veprim jashtëzakonisht efektiv, i cili është një mbështetje për dashamirët e disiplinave të ndryshme.

  Përfitimet kryesore

  • Reduktimi i lodhjes së perceptuar

  • Një kapsulë përmban 1250 mg AAKG të pastër

  • Forcimi i rigjenerimit dhe pastrimit natyral të trupit

  • Ushqyerja e përmirësuar e muskujve nëpërmjet rritjes së prodhimit të NO*

  • 120 kapsula
 • All Aminos 3.500L

  Aminoacidet më thelbësore për të gjithë!

  • me spektrin e plotë të aminoacideve të muskullit ndërtues
  • Me magnez organik
  • Pa gluten**
  • Pa sheqer***
  • 340 g
 • Liquid Chalk 1.500L

  Shkumsi jonë i lëngshëm mund të përdoret në të gjitha seancat tuaja stërvitore për të reduktuar djersitjen dhe për të përmirësuar forcën e kapjes. Mund të aplikohet në duar ose këmbë për t’iu përshtatur një sërë ushtrimesh, qofshin këto ngjitje, ngritje dhe gjimnastikë.

  Përfitimet kryesore

  • Redukton në mënyrë dramatike djersitjen
  • Mund të përmirësojë kapjen
  • Mund të rrisë performancën tuaj të ngritjes
  • 250 ml
 • Mega HMB 2.000L

  MEGA HMB përmban pothuajse dyfishin e dozës së kapsulave tona HMB! HMB, ß-hidroksi ß-metilbutirat është një metabolit i aminoacidit thelbësor, BCAA Leucine dhe sintetizohet në trupin e njeriut. Prodhon rreth 0,2-0,4 gram në ditë. Dozat standarde të përdorura në studimet kërkimore kanë qenë rreth 3 gram në ditë. Vetë L-Leucina po bëhet një përbërës gjithnjë e më popullor si një aminoacid i shkëlqyeshëm për bodybuilders.

  • 90 kapsula
 • Supercarb Xpress 1.500L

  Supercarb Xpress

  • PESË BURIME KARBOHIDRATESH
  • ABSORBIMI I KOMBINUAR
  • FORMULË PA LAKTOZË
  • ME VITAMINË B6 DHE KROM
  • 1 kg
Close SHPORTA NË SA
Close Lista e dëshirave
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Kategoritë