1 result

 • Sort by
  ...
 • PS Peanut Butter (1 kg) 1.200L

  Natyrale dhe e shëndetshme – jeni gati për të lëpirë gishtat!

  Përveçse është një burim i shkëlqyer proteinash që kontribuon në rritjen dhe mirëmbajtjen e masës muskulore, gjalpi i kikirikut Proseries Original është bërë me përbërës që vijnë nga BE-ja dhe është një shtesë e shkëlqyer për një dietë të ekuilibruar.

  Gjalpi i kikirikut është ideal për njerëzit që merren me aktivitete fizike, sepse është një burim i mirë proteinash dhe është i pasur me kalori që bëjnë të mundur plotësimin e një diete me kalori të lartë. Nuk ka aditivë, gjë që e bën atë një zgjedhje krejtësisht natyrale dhe të shëndetshme.

  Karakteristikat:

  • Përmbajtja e lartë e proteinave dhe fibrave
  • Pa sheqer, kripë, vaj dhe aditivë të shtuar
  • 100% natyrale, copa kikirikësh të pjekura dhe të plota
  • Cilësi e lartë
  • Shije e jashtëzakonshme
  • Prodhuar në BE

  S’ka stok

Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Close
Categories