36 results

 • Sort by
  ...
 • Myp All Natural Peanut Butter (1 kg) 1.500L

  Një ushqim super-ushqyes – i përsosur për t’u përhapur në bukë të thekur, kreker orizi ose frutat tuaja të preferuara. I krijuar me një përzierje kikirikësh kaf të pjekur, gjalpi ynë i lëmuar i kikirikut është ndryshimi ynë në ushqimet tradicionale.

  • E shijshme dhe krejt natyrale
  • Burimi i proteinave
  • Redukton lodhjen dhe plogështinë
  • Pa kripë, sheqer dhe vaj palme të shtuar

  S’ka stok

 • Myp All Natural Peanut Butter (255 g) 500L

  Një ushqim super-ushqyes – i përsosur për t’u përhapur në bukë të thekur, kreker orizi ose frutat tuaja të preferuara. I krijuar me një përzierje kikirikësh kaf të pjekur, gjalpi ynë i lëmuar i kikirikut është ndryshimi ynë në ushqimet tradicionale.

  • E shijshme dhe krejt natyrale
  • Burimi i proteinave
  • Redukton lodhjen dhe plogështinë
  • Pa kripë, sheqer dhe vaj palme të shtuar

  S’ka stok

 • MYP Baked Cookie (75 g) 200L

  E përgatitur me përbërës cilësorë, duke përfshirë vajin e kokosit dhe proteinat e bizeleve – kështu që ky produkt është krejtësisht miqësore me veganët – secila prej këtyre biskotave është e mbushur gjithashtu me copa çokollate të zezë.

  Benefitet Kryesore:

  • 13 g Proteina
  • e përshtatshme për veganët
  • E përgatitur me përbërës cilësorë
  • E shkëlqyeshme për ato që janë në lëvizje

  S’ka stok

 • MYP Max Protein Cookie (75 g) 300L

  Këto biskota me proteina të larta janë një rostiçeri e shijshme për të mbështetur rutinën tuaj të stërvitjes, pasi proteinat ndihmojnë në rritjen dhe mirëmbajtjen e muskujve menjëherë pas një seance stërvitore.

  Benefitet Kyçe

  • Përmbajtja e proteinave 50%.
  • Kontribuon në rritjen dhe mirëmbajtjen e masës së definuar
  • E përkryer si një ëmbëlsirë e pasur me proteina kur jeni në lëvizje
 • MYP Protein Brownie (75 g) 200L

  Me deri në 75% më pak sheqer se alternativat standarde të supermarketeve, shijoni një ëmbëlsirë në çdo kohë pa cënuar dietën tuaj. Të krijuara me pluhur kakao të shijshëm dhe e pjekur me çokollate të ëmbël, Protein Brownies-et tona janë të mbushura me 23 g proteina për një vakt të këndshëm të përditshëm.

  Benefitet kryesore:

  • 23 g Proteina për brownie
  • Vetëm 4 g sheqer në çdo porcion
  • Alternativë e shijshme e shëndetshme ndaj ëmbëlsire standarde

  S’ka stok

 • NT BCAA Energy (330 ml) 200L

  Kjo pije e gazuar është e pasur me aminoacide esenciale të degëzuara (BCAA) dhe kafeinë dhe është absolutisht pa sheqer! Ju do ta vlerësoni BCAA Energy sa herë që keni nevojë të përqendroheni gjatë vozitjes së makinës ose studimit dhe është gjithashtu i mirë para ose gjatë aktivitetit fizik. Pija është e pasuruar me vitamina B3, B5, B6 dhe B12, të cilat së bashku me substanca të tjera mbështesin reduktimin e lodhjes, në 2 shije të ndryshme Qitro me açai dhe Tropikal.

  Shijet:

  • Qitro me açai
  • Tropikal

  S’ka stok

 • NT Be Slim (35 g) 150L

  BeSlim ka një përmbajtje të lartë proteinash prej 30% (10 gram për shufër), përmban një sasi të konsiderueshme fibrash, është i mbuluar me çokollatë të vërtetë qumështi dhe megjithatë ka pak sheqer! BeSlim është pa gluten dhe vjen në tre shije.

  • Përmbajtje të lartë të proteinave
  • Përmbajtje të lartë të fibrave
  • Përmbajtje të ulët sheqeri
  • Të mbuluara me çokollatë të vërtetë qumështi
  • Një shufër proteineke ​​= 10 gram proteina (30%)
  • Pa gluten
  • Në 3 tre shije
  • Përmban Teff
  • Përmban një infuzion çaji jeshil
  • Përmban ekstrakt Garcinia Kamboxhia

  S’ka stok

 • NT Carbodrinx (750 ml) 150L

  Pije sportive energjike e gatshme për t’u pirë me përmbajtje karbohidratesh, e disponueshme në aroma e rrushit të zi, mjedrës blu dhe limonit jeshil. Është një zgjidhje ideale për të mbajtur trupin tuaj të hidratuar. Për shkak të një përzierjeje efektive të saharideve, të formuar nga disakaridi Isomaltulose (burim i fruktozës dhe glukozës) – PalatinoseTM, saharozës dhe glukozës, ndihmon në plotësimin e energjisë gjatë një aktiviteti intensiv. Është i pasuruar me vitaminë C. Përmbajtja totale e karbohidrateve është 7 – 9 gram për 100 ml (në varësi të  shijes).

  Benefitet:

  • Izomaltulozë (PalatinoseTM) – disakarid me indeks të ulët glicemik 32
  • Vitaminë C

  S’ka stok

 • NT Carbosnack Gel me kafeine sachet (50 g) 150L

  Energji dhe stimulim i shpejtë në një produkt. Versioni me kafeinë i CARBOSNACK përmban 60 mg kafeinë në çdo paketë. Kjo dozë energjie është menduar për aktivitete fizike intensitet të lartë, në të cilat trupi i njeriut nuk është në gjendje të marrë ushqime të ngurta

  S’ka stok

 • NT Carbosnack me kafeinë Tube (50 g) 150L

  Energji dhe stimulim i shpejtë në një produkt. Versioni me kafeinë i CARBOSNACK përmban 60 mg kafeinë në çdo paketë. Kjo dozë energjie është menduar për aktivitete fizike intensitet të lartë, në të cilat trupi i njeriut nuk është në gjendje të marrë ushqime të ngurta

  S’ka stok

 • NT Carbosnack Sachet (50 g) 150L

  Dy lloje karbohidratesh në një raport të ekuilibruar të kombinuara me substanca shtesë si beta-alanina, kolina dhe vitamina B3 së bashku kontribuojnë në uljen e lodhjes dhe mbështetjen e metabolizmit të energjisë.

  Shijet:

  • Limon
  • Molle Jeshile
  • Boronicë
  • Kajsi

  S’ka stok

 • NT Carbosnack Tube (50 g) 150L

  Dy lloje karbohidratesh në një raport të ekuilibruar të kombinuara me substanca shtesë si beta-alanina, kolina dhe vitamina B3 së bashku kontribuojnë në uljen e lodhjes dhe mbështetjen e metabolizmit të energjisë.

  Shijet:

  • Limon
  • Molle Jeshile
  • Boronicë
  • Kajsi

  S’ka stok

 • NT Deluxe Protein Bar ( 60 g) 200L

  DELUXE PROTEIN BAR është një snak  ideale me proteina për të gjithë ata që duan të përqendrohen në një mënyrë jetese të shëndetshme. Të gjithë ata që kërkojnë shije të mrekullueshme dhe proteina cilësore në një do ta gjejnë atë që kërkojnë tek deluxe protein bar tashmë me një shtresë prej vërteti çokollate si 32% më shumë proteina në formën kokoshkave proteinikë dhe e gjitha kjo PA GLUTEN dhe me sasi të lartë fibrash! Shijojeni DELUXE PROTEIN BAR në 6 shije.

  • 32% proteina
  • E lartë në fibra
  • Pa gluten
  • E mbuluar me çokollatë të vërtetë
  • Përmban kokoshka proteinikë

  S’ka stok

 • NT DeNuts 80L

  Arrat dhe mjalti përmbajnë shumë vitamina natyrale, minerale dhe vlera të tjera të dobishme. Kjo shufer me fruta të thata ju ofron përbërës të nivelit të lartë dhe mjaltë të shijshëm nga bletarët çekë, i cili është një burim shumë i kontrolluar.  Eshtë një burim i përsosur energjie dhe është pa konservues dhe pa gluten!

  • Pa Gluten
  • Energji Natyrale
  • Përmbajtja e Lartë e Fibrave
  • Burimi i Arrave dhe Mjaltit

  S’ka stok

 • NT Denuts Cream (250 g) 800L

  Krem i lëmuar me arra që do të jetë parajsa në gojën tuaj. Përdoreni atë për çdo ëmbëlsirë, përhapeni si pastë, shtojeni në një smoothie ose merrni një lugë direkt nga kavanozi – falë shijes së shkëlqyer dhe konsistencës kremoze, gjithçka është e mundur.

  • Arra të cilësisë premium
  • Konsistencë
  • Burim i fibrash
  • Formulë vegjetariane
  • Pa vaj palme
  • Pa konservues
  • Pa ngjyrues artificialë
  • Pa gluten
 • NT Endurosnack Gel Sachet (75 g) 200L

  Xheli është i fortifikuar me taurinë, L-karnozinë, aminoacide me zinxhir të degëzuar (BCAA), si dhe me aminoacide glukogjenike, glicinë dhe L-alaninë. Formula e re e këtij produkti nuk përmban ngjyrues, është pa gluten dhe ka një shije shumë më të mirë.

  ENDUROSNACK është menduar për: furnizim të vazhdueshëm dhe afatgjatë të organizmit me energji. Furnizimi me energji para dhe gjatë performancës.

  Shijet:

  • Karamel i Kripur
  • Portokall
  • Manaferra
  • Kajsi
  • Molle Jeshile

  S’ka stok

 • NT Endurosnack Gel Tube (75 g) 200L

  Xheli është i fortifikuar me taurinë, L-karnozinë, aminoacide me zinxhir të degëzuar (BCAA), si dhe me aminoacide glukogjenike, glicinë dhe L-alaninë. Formula e re e këtij produkti nuk përmban ngjyrues, është pa gluten dhe ka një shije shumë më të mirë.

  ENDUROSNACK është menduar për: furnizim të vazhdueshëm dhe afatgjatë të organizmit me energji. Furnizimi me energji para dhe gjatë performancës.

  Shijet:

  • Karamel i Kripur
  • Portokall
  • Manaferra
  • Kajsi
  • Molle Jeshile

  S’ka stok

 • NT Energy Bar (60 g) 150L

  Vakt sportiv energjetik i cili ju ndihmoni të eksploroni botën! Tërshërë e cilësisë A+++, ekstrakte i proteinave të bizeles dhe shtresë e vërtetë me çokollatë me qumësht ose jogurt. Ajo çfarë ju duhet të bëni tani është të paketoni ushqimin tuaj dhe të niseni drejt aventurës!

  Përfitimet:

  • Burimi i fibrave
  • Energji e lehtë
  • Palatinozë (TM)
  • Veshje e vërtetë me çokollatë ose jogurt

  S’ka stok

 • NT Excelent Protein Bar (40 g) 150L

  Një vakt proteinash me fruta ose arra, të lyera me çokollatë qumështi ose me jogurt. Ky përmban 25% proteina, 43% karbohidrate, aminoacide me zinxhir të degëzuar (BCAA) dhe aminoacidin jo esencial L-glutaminë. Është një zgjedhje e shkëlqyeshme për të gjithë – pavarësisht nëse ushtroheni në mënyrë aktive apo kërkoni një alternativë për ëmbëlsirat e zakonshme.

  Nuk mund të gaboni me vaktin  e proteinave EXCELENT – është i shijshëm, i balancuar në mënyrë të përkryer dhe fjalë për fjalë i mbushur me substanca ushqyese.

  • Shije e shkëlqyer
  • 25% e proteina
  • Vitamina
  • BCAA
  • L-glutaminë

  S’ka stok

 • NT Excelent Protein Bar (85 g) 250L

  Një vakt proteinash me fruta ose arra, të lyera me çokollatë qumështi ose me jogurt. Ky përmban 25% proteina, 43% karbohidrate, aminoacide me zinxhir të degëzuar (BCAA) dhe aminoacidin jo esencial L-glutaminë. Është një zgjedhje e shkëlqyeshme për të gjithë – pavarësisht nëse ushtroheni në mënyrë aktive apo kërkoni një alternativë për ëmbëlsirat e zakonshme.

  Nuk mund të gaboni me vaktin  e proteinave EXCELENT – është i shijshëm, i balancuar në mënyrë të përkryer dhe fjalë për fjalë i mbushur me substanca ushqyese.

  • Shije e shkëlqyer
  • 25% e proteina
  • Vitamina
  • BCAA
  • L-glutaminë

  S’ka stok

 • NT Excellent Protein Bar Double (40 g) 150L

  Dy shtresa të shijshme, proteina jashtëzakonisht cilësore, fruta ose arra, të gjitha të mbuluara me një shtresë çokollate me qumësht ose kos. A mund të jetë ende një vakt kaq i shijshëm një vakt sportiv i balancuar nga pikëpamja ushqyese? Përgjigjja është e thjeshtë – nëse është EXCELENT PROTEIN BAR DOUBLE  nga kompania NUTREND, mundet

  • Një shije e shkëlqyer
  • 25% proteina
  • Vitamina
  • BCAA
  • L-Glutaminë

  S’ka stok

 • NT Excellent Protein Bar Double (85 g) 250L

  Dy shtresa të shijshme, proteina jashtëzakonisht cilësore, fruta ose arra, të gjitha të mbuluara me një shtresë çokollate me qumësht ose kos. A mund të jetë ende një vakt kaq i shijshëm një vakt sportiv i balancuar nga pikëpamja ushqyese? Përgjigjja është e thjeshtë – nëse është EXCELENT PROTEIN BAR DOUBLE  nga kompania NUTREND, mundet

  • Një shije e shkëlqyer
  • 25% proteina
  • Vitamina
  • BCAA
  • L-Glutaminë

  S’ka stok

 • NT Flapjack Gluten Free 200L

  Njëvakt krokant dhe i shijshëm plot me  tërshërë, të cilat janë burimi më i mirë natyror i energjisë. Përmban fruta ose arra të zgjedhura me kujdes. Shijojeni në një kombinim të shijshëm frutash, arrash dhe çokollatë të zezë dhe e gjitha kjo PA GLUTEN. Cilësia më e mirë, përbërësit me cilësi më të lartë si dhe një traditë e gjatë e bën këtë produkt PA GLUTEN një ushqim unik që thjesht duhet ta keni!

  • Pa gluten
  • Përmbajtje e lartë e fibrave
  • Pa konservues

  S’ka stok

 • NT High Protein Chips (40 g) 200L

  Patatina me proteina të larta me përmbajtje të lartë të proteinave bimore. Një ushqim proteinik për rimbushjen e lëndëve ushqimore dhe veçanërisht proteinave gjatë ditës. Patatinat janë të pjekura, përmbajnë izolat të proteinave të sojës, fasule të grira, thekur patateje, niseshte patateje, vaj luledielli dhe kripë.

  • 40% Proteina (biftek me lëng dhe spec i ëmbël)
  • 42% Proteina (kripë)
  • Karbohidrate të ulëta
  • Të pjekura
 • NT Isodrinx (750 ml) 200L

  Pija e preferuar izotonike e gatshme për pije në katër shije të ndryshme. Një zgjidhje ideale për hidratim që përmban karbohidrate speciale PalatinoseTM, e cila mund t’ju ndihmojë të rimbushni energjinë gjatë një aktiviteti afatgjatë më pak intensiv dhe gjithashtu gjatë ushtrimeve të rënda me kohëzgjatje maksimale deri në 60 minuta.

  • Hidratim efektiv
  • Rrit performancën
  • Përmban elektrolite
  • Furnizim me minerale dhe energji
  • Përmban izomaltulozë GI 32 (PalatinoseTM)
  • Osmolaliteti është 275-305 mOsm/kg
  • Bërë duke përdorur ujë të cilësisë së lartë NARTES
  • Shishe ergonomike
  • Bllok sportiv për përdorim të lehtë

  S’ka stok

 • NT Premium Protein Bar (50 g) 250L

  Atletët, të cilët kërkojnë vetëm më të mirën, kontribuan në zhvillimin e këtij produkti. Ato kanë sugjeruar çdo aspekt deri në detajet më të vogla, nga shija e ekuilibruar, përmes një përmbajtje të ulët sheqeri, te një përmbajtje e lartë proteinash. Rezultati është një shufër proteinike që përsëri i shtyn kufijtë më tej.

  • 50% Proteina
  • Përmbajtje të ulët sheqeri
  • Pa gluten
  • Me çokollatë të vërtetë qumështi
  • Shije e Shkëlqyer

  S’ka stok

 • NT Pro-Zero Protein Bar (65 g) 250L

  Një mbushje krokante me dy shtresa e mbuluar me çokollatë të vërtetë qumështi, ky është një shufër e shijshme proteinash që mund ta shijoni pa u ndjerë në faj. Përmban 30% proteina dhe është plotësisht pa sheqer të shtuar.

  • 30% Proteina
  • 20 Gram proteina për shufër
  • Ekskluzivisht proteina qumështi (MPI, WPI)
  • Përmbajtje të lartë të fibrave
  • Pa sheqer të shtuar
  • 1,8 g Sheqer për bar
  • Pa gluten
  • Me çokollatë të vërtetë qumështi

  S’ka stok

 • NT Protein Bar (55 g) 150L

  Një shufër proteinike me shije të shkëlqyer dhe një raport ideal proteinash dhe karbohidratesh (1:2) për sa i përket ndërtimit të masës muskulore. Në këtë produkt shijet e bananes, çokollatës dhe bajames janë të mbuluara me çokollatë të zezë dhe aromat e vaniljes dhe kokosit janë të mbuluara me çokollatë qumështi. Shija e luleshtrydhes vjen me një shtresë jogurti. Shufër proteinike përmban 23% proteina si dhe vitamina. Gjithashtz përmban një përzierje të mirë të burimeve të proteinave dhe karbohidrateve që sigurojnë jo vetëm plotësimin, por edhe sasinë e nevojshme të energjisë thelbësore.

  • 23% e Proteina
  • Burimi Fibrash
  • Burimi Vitaminash
  • Pa ngjyrues artificialë
  • Pa gluten

  S’ka stok

 • NT Protein Pancake (10x 50 g) 2.000L

  PETULAT PROTEINIKE janë të shkëlqyera jo vetëm për shkak të përmbajtjes së lartë të proteinave cilësore, por edhe sepse nuk përmbajnë gluten dhe nuk janë të ngarkuara me konservues apo ngjyrues. Ndër përfitimet, mund të përmendim edhe faktin se petullat me proteina janë një burim i rëndësishëm i fibrave të dobishme. Është e mundur t’i shijoni ato me shijen e çdo përbërësi të preferuar, por edhe forma e tyre origjinale do të kënaqë shijen tuaj.

  • Një alternativë e ushqimit të shëndetshëm
  • Përgatitje e lehtë dhe e shpejtë
  • Përzihet vetëm me ujë
  • Nuk ka nevojë për aromë
  • Pa gluten
  • Përmbajtje e lartë e proteinave MPI dhe WPC

  S’ka stok

 • NT Protein Pancake (650 g) 2.300L

  PETULAT PROTEINIKE janë të shkëlqyera jo vetëm për shkak të përmbajtjes së lartë të proteinave cilësore, por edhe sepse nuk përmbajnë gluten dhe nuk janë të ngarkuara me konservues apo ngjyrues. Ndër përfitimet, mund të përmendim edhe faktin se petullat me proteina janë një burim i rëndësishëm i fibrave të dobishme. Është e mundur t’i shijoni ato me shijen e çdo përbërësi të preferuar, por edhe forma e tyre origjinale do të kënaqë shijen tuaj.

  • Një alternativë e ushqimit të shëndetshëm
  • Përgatitje e lehtë dhe e shpejtë
  • Përzihet vetëm me ujë
  • Nuk ka nevojë për aromë
  • Pa gluten
  • Përmbajtje e lartë e proteinave MPI dhe WPC
 • NT Qwizz Protein Bar (60 g) 200L

  Krokante dhe plot proteina. Karamel i shkëlqyeshëm me çdo kafshatë. Çokollatë me qumësht. Pak sheqer dhe shumë argëtim.

  • Shije adiktive
  • 21 g proteina në një çokollatë
  • Patate të skuqura proteinike
  • Fibra të larta
  • Pa gluten
  • Pa ngjyrues artificiale

  S’ka stok

 • NT Unisport (1000 ml) 1.800L

  UNISPORT ofrohet edhe pa sheqer dhe ky variant quhet UNISPORT ZERO. Ndryshe nga pijet izotonike, të cilat janë krijuar posaçërisht për situata me kërkesa ekstreme fizike dhe termike dhe mund të përbëjnë vetëm një pjesë shumë të vogël të marrjes së lëngjeve gjatë ditës, UNISPORT është hipotonike dhe në këtë mënyrë lejon konsumim praktikisht të pakufizuar, si para dhe gjatë një stërvitje fizike. por edhe në periudhën e rikuperimit.

  • 1000 ml = 70 litra pije e përgatitur
  • L-Karnitinë
  • L-Alaninë
  • Taurinë
 • NT Unisport (500 ml) 1.500L

  UNISPORT ofrohet edhe pa sheqer dhe ky variant quhet UNISPORT ZERO. Ndryshe nga pijet izotonike, të cilat janë krijuar posaçërisht për situata me kërkesa ekstreme fizike dhe termike dhe mund të përbëjnë vetëm një pjesë shumë të vogël të marrjes së lëngjeve gjatë ditës, UNISPORT është hipotonike dhe në këtë mënyrë lejon konsumim praktikisht të pakufizuar, si para dhe gjatë një stërvitje fizike. por edhe në periudhën e rikuperimit.

  • 1000 ml = 70 litra pije e përgatitur
  • L-Karnitinë
  • L-Alaninë
  • Taurinë
 • NT Unisport Zero (1000 ml) 2.500L

  UNISPORT ofrohet edhe pa sheqer dhe ky variant quhet UNISPORT ZERO. Ndryshe nga pijet izotonike, të cilat janë krijuar posaçërisht për situata me kërkesa ekstreme fizike dhe termike dhe mund të përbëjnë vetëm një pjesë shumë të vogël të marrjes së lëngjeve gjatë ditës, UNISPORT është hipotonike dhe në këtë mënyrë lejon konsumim praktikisht të pakufizuar, si para dhe gjatë një stërvitje fizike. por edhe në periudhën e rikuperimit.

  • 1000 ml = 70 litra pije e përgatitur
  • L-Karnitinë
  • L-Alaninë
  • Taurinë
 • NT VO2 Boost (60 tabs) 2.000L

  Vlera maksimale e VO2 është një tregues i rëndësishëm i aftësisë fizike të një atleti. VO2 BOOST synon veçanërisht përmirësimin e performancës atletike. Përbërësit kryesorë përfshijnë aminoacidin AAKG, malat citruline dhe hekur për transferimin e oksigjenit në trup, reduktimin e lodhjes, si dhe vitaminën C për një funksion normal të sistemit imunitar. Përveç kësaj, doza e rekomanduar prej 4 tabletash përmban 200% të sasisë së rekomanduar ditore të vitaminës B1, duke kontribuar në metabolizimin normal të energjisë dhe funksionimin e duhur të zemrës

  S’ka stok

 • NT Voltage Energy Bar (65 g) 200L

  Formula përfshin gjithashtu izomaltulozë (PalatinoseTM), një disakarid me indeks të ulët glicemik (GI 32) dhe vitamina C dhe E që, në kombinim me zinkun, mbrojnë qelizat nga stresi oksidativ dhe mbështet imunitetin.

  • Vitaminë C
  • Vitaminë E
  • Zink

  S’ka stok

Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Close
Categories