26 results

 • Sort by
  ...
 • AN Critical Mass- Original Formula (6.8 kg) 8.000L

  Critical Mass ofron një formulë të dendur me kalori që përmban nivele të larta të proteinave dhe karbohidrateve në çdo porcion.

  • Formula origjinale e Critical Mass
  • Acidet yndyrore esenciale të shtuara (EFA), CLA dhe pluhuri MCT
  • Shumë kalori, proteina dhe karbohidrate
  • Me niseshte misri
  • Me L-Glutaminë të shtuar
  • Rekomandohet të përdoret me iDRIVE™ Insulin Driver
  • Produkt i çertifikuar hallall
 • SaleLimitedSold Out
  BSN True Mass 1200 6.500L

  TRUE-MASS® 1200 përmban formulën e proteinave unike ultra premium për të ushqyer muskujt e një atleti me blloqet thelbësore të ndërtimit të proteinave. Përzierja unike e karbohidrateve siguron mbështetjen kalorike të nevojshme për suportin e një aktiviteti ekstrem fizik, duke ndihmuar trupin të përgatitet si dhe të mbështesë rigjenerimin nga stërvitja intensive. Karbohidratet dhe yndyrnat sigurojnë energjinë që digjet shpejt gjatë aktiviteteve të rënda fizike

  S’ka stok

 • MT 100% Mass Gainer 5.500L

  Një produkt MuscleTech

  • 60 g proteina
  • 1500 kalori
  • 305 g karbohidrate
  • 5 g kreatinë
  • Sasia 2.33 kg
 • MT Mass-Tech Elite (3.18 kg) 7.000L
  • 80 G PROTEINA ‡,**

  Një makronutrient që është thelbësor për ndërtimin e masës muskulore. Trupi ynë varet nga proteina për të funksionuar. Proteina ju siguron që të mbani muskujt e ndërtuar brenda dhe jashtë palestrës.

  • 3 G KREATINA

  Kreatina gjendet natyrshëm në qelizat e muskujve dhe ndihmon muskujt tuaj të prodhojnë energji gjatë ngritjes së peshave ose ushtrimeve HIIT.

  • 18 G BCAA NATYRALE‡,**

  Trupi nuk prodhon BCAA dhe për këtë arsye kërkohet që të konsumohet në ushqimin tonë të përditshëm ose suplementet.

  • 1,043 KALORI‡,**

  Në përdorim të një raporti të saktë, të dendur me lëndë ushqyese karbohidrate ndaj proteinave.

 • MT Mass-Tech Extreme 2000 (2.7 kg) 7.000L

  Një produkt i MuscleTech. Rritës i masës me 100% proteina hirre! *

  • 100% Proteina përfundimtare e hirrës
  • 60gr proteina për racion
  • Përmban 2000 kalori për racion
  • Shije të shkëlqyera

  Le ta pranojmë – Madhësia është Mbret! Asgjë nuk u tregon njerëzve se ju jeni një bodybuilder më shumë sesa një kornizë e plotë me shpatulla të gjera, krahë të mëdhenj, një gjoks dhe shpinë të fuqishme dhe këmbë në forme të trungut të pemës. Bodybuilders dhe peshëngritësit janë gjithmonë në kërkim të një suplementi për t’i ndihmuar ata të shpërthejnë dyert e lojës se madhësise. Pavarësisht nëse jeni mbërthyer në një program frustues të rritjes se masës ose thjesht e keni të vështirë te ndërtoni masën muskulare , tani keni një ndihmë për ta thyer bllokadën tuaj. Quhet MASS-TECH EXTREME 2000!

 • MT Mass-Tech Extreme 2000 10 Kg 16.500L

  Një produkt i MuscleTech. Rritës i masës me 100% proteina hirre! *

  • 100% Proteina përfundimtare e hirrës
  • 60gr proteina për racion
  • Përmban 2000 kalori për racion
  • Shije të shkëlqyera

  Le ta pranojmë – Madhësia është Mbret! Asgjë nuk u tregon njerëzve se ju jeni një bodybuilder më shumë sesa një kornizë e plotë me shpatulla të gjera, krahë të mëdhenj, një gjoks dhe shpinë të fuqishme dhe këmbë në forme të trungut të pemës. Bodybuilders dhe peshëngritësit janë gjithmonë në kërkim të një suplementi për t’i ndihmuar ata të shpërthejnë dyert e lojës se madhësise. Pavarësisht nëse jeni mbërthyer në një program frustues të rritjes se masës ose thjesht e keni të vështirë te ndërtoni masën muskulare , tani keni një ndihmë për ta thyer bllokadën tuaj. Quhet MASS-TECH EXTREME 2000!

  S’ka stok

 • Mutant Mass 6.8 Kg 9.900L

  Gaineri Nr. 1 i MUTANT-it në shitje!

  • 1100 kalori për racion
  • Përgatitur me ushqime të plota natyrale (elbi, patate e ëmbël, tërshërë e mbështjellë, avokado, vaj kokosi, fara liri, fara kungulli dhe vaj luledielli)
  • 56 g proteina të pastra, 192 g karbohidrate të pastra, 12 g yndyrë
  • 26,1 g EAA dhe 12,2 g BCAA (të pranishme në natyrë)
  • Acidet yndyrore esenciale (EFA) dhe vajra natyralë nga kokosi, avokado, farat e lirit, farat e kungullit dhe luledielli
  • Formuluar në objektin tonë të prodhimit më të avancuar për të ruajtur standartin e arte (gold) te cilesise

  Informacione mbi Paktimin:

  • Madhësia e paketimit: 6800 g
  • Madhësia e porcionit: 4 lugë (280 g)
  • Porcione për paketim: 24
 • Mutant Mass Extreme 2500 (5.45 kg) 9.000L

  Mutant Mass Xtreme 2500 është projektuar posaçërisht për ata që marrin peshë me vështirësi dhe kërkojnë të shtojnë peshë në trup. Është bërë me ushqime të plota, elb, tërshërë të mbështjellë, avokado, patate të ëmbël, fara kungulli dhe vaj kokosi. Ky fitues i masës përmban 100% proteinë të pastër të hirrës, aminoacide thelbësore, vitamina dhe minerale. T cilat mund të ndihmojë në ndërtimin e forcës dhe muskujve.

 • MYP 100% Maltodextrin Carbs 1.500L
  • Karbohidrate me GI të lartë
  • Burim i madh energjie
  • Rimbushni me shpejtësi rezervat e glikogjenit
  • Sasia 1 kg
 • MYP 100% Maltodextrin Carbs (2.5 kg) 2.500L
  • Karbohidrate me GI të lartë
  • Burim i madh energjie
  • Rimbushni me shpejtësi rezervat e glikogjenit
  • Sasia 2.5 kg
 • MYP Impact Weight Gainer Blend (1 kg) 2.000L

  Ky suplementi ofron 31 g protein dhe vetëm 50 g karbohidrate të përmbledhua në një total masiv prej 388 kalorish për porcion, duke ju ndihmuar të arrini ato përfitime shumë të rëndësishme duke rritur rikuperimin tuaj pas stërvitjeve me intensitet të lartë.

  Përfitimet kryesore

  • 31 g proteina për racion
  • 50 g karbohidrate për racion
  • 388 kalori
  • Proteina ndihmon në rritjen dhe ruajtjen e muskujve të rëndësishëm
  • 1 kg

  S’ka stok

 • MYP Impact Weight Gainer Blend (2.5 kg) 3.500L

  Ky suplementi ofron 31 g protein dhe vetëm 50 g karbohidrate të përmbledhua në një total masiv prej 388 kalorish për porcion, duke ju ndihmuar të arrini ato përfitime shumë të rëndësishme duke rritur rikuperimin tuaj pas stërvitjeve me intensitet të lartë.

  Përfitimet kryesore

  • 31 g proteina për racion
  • 50 g karbohidrate për racion
  • 388 kalori
  • Proteina ndihmon në rritjen dhe ruajtjen e muskujve të rëndësishëm
  • 2.5 kg

  S’ka stok

 • MYP Impact Weight Gainer Blend (5 kg) 6.500L

  Ky suplementi ofron 31 g protein dhe vetëm 50 g karbohidrate të përmbledhua në një total masiv prej 388 kalorish për porcion, duke ju ndihmuar të arrini ato përfitime shumë të rëndësishme duke rritur rikuperimin tuaj pas stërvitjeve me intensitet të lartë.

  Përfitimet kryesore

  • 31 g proteina për racion
  • 50 g karbohidrate për racion
  • 388 kalori
  • Proteina ndihmon në rritjen dhe ruajtjen e muskujve të rëndësishëm
  • 5 kg

  S’ka stok

 • NT After Training Protein (2520 g) 7.500L

  Një përzierje e jashtëzakonshme e proteinave premium dhe karbohidrateve me cilësi të lartë e zhvilluar posaçërisht për të mbështetur rritjen dhe rigjenerimin e muskujve pas një stërvitjeje të vështirë. E shkëlqyeshme për shkak të përthithjes së saj të shpejtë dhe përdorshmërinë e lartë.

  • 41% Proteina
  • Proteinë hirre e hidrolizuar Hydrovon™
  • Protein hirre e Hidrolizuar premium (WPI)
  • Koncentrat i proteins së hirrës së qumështit me ultra filtrim premium (WPC)
  • 19 g Proteinë për dozë
 • NT After Training Protein (540 g) 2.000L

  Një përzierje e jashtëzakonshme e proteinave premium dhe karbohidrateve me cilësi të lartë e zhvilluar posaçërisht për të mbështetur rritjen dhe rigjenerimin e muskujve pas një stërvitjeje të vështirë. E shkëlqyeshme për shkak të përthithjes së saj të shpejtë dhe përdorshmërinë e lartë.

  • 41% Proteina
  • Proteinë hirre e hidrolizuar Hydrovon™
  • Protein hirre e Hidrolizuar premium (WPI)
  • Koncentrat i proteins së hirrës së qumështit me ultra filtrim premium (WPC)
  • 19 g Proteinë për dozë

  S’ka stok

 • NT Compress B.I.G. (2100 g) 4.500L

  COMPRESS BIG është i ngarkuar me substanca të tjera aktive, ndër të cilat mund të gjejmë kolostrum bioaktive, aminoacide esenciale me zinxhir të degëzuar (BCAA), L-glutaminë, magnez, zink dhe vitamina.

  • 26% proteinash
  • Përzierja e proteinave NitroPeptide (PeptoPro®, WPI, WPC)
  • 6000 mg BCAA për një porcion
  • 3000 mg L-Glutaminë për një porcion
  • Isomaltulose – PalatinoseTM

  S’ka stok

 • NT Compress B.I.G. (5000 g) 8.500L

  COMPRESS BIG është i ngarkuar me substanca të tjera aktive, ndër të cilat mund të gjejmë kolostrum bioaktive, aminoacide esenciale me zinxhir të degëzuar (BCAA), L-glutaminë, magnez, zink dhe vitamina.

  • 26% proteinash
  • Përzierja e proteinave NitroPeptide (PeptoPro®, WPI, WPC)
  • 6000 mg BCAA për një porcion
  • 3000 mg L-Glutaminë për një porcion
  • Isomaltulose – PalatinoseTM

  S’ka stok

 • NT Compress B.I.G. (910 g) 2.500L

  COMPRESS BIG është i ngarkuar me substanca të tjera aktive, ndër të cilat mund të gjejmë kolostrum bioaktive, aminoacide esenciale me zinxhir të degëzuar (BCAA), L-glutaminë, magnez, zink dhe vitamina.

  • 26% proteinash
  • Përzierja e proteinave NitroPeptide (PeptoPro®, WPI, WPC)
  • 6000 mg BCAA për një porcion
  • 3000 mg L-Glutaminë për një porcion
  • Isomaltulose – PalatinoseTM

  S’ka stok

 • NT DeNuts 80L

  Arrat dhe mjalti përmbajnë shumë vitamina natyrale, minerale dhe vlera të tjera të dobishme. Kjo shufer me fruta të thata ju ofron përbërës të nivelit të lartë dhe mjaltë të shijshëm nga bletarët çekë, i cili është një burim shumë i kontrolluar.  Eshtë një burim i përsosur energjie dhe është pa konservues dhe pa gluten!

  • Pa Gluten
  • Energji Natyrale
  • Përmbajtja e Lartë e Fibrave
  • Burimi i Arrave dhe Mjaltit

  S’ka stok

 • NT Flapjack Gluten Free 200L

  Njëvakt krokant dhe i shijshëm plot me  tërshërë, të cilat janë burimi më i mirë natyror i energjisë. Përmban fruta ose arra të zgjedhura me kujdes. Shijojeni në një kombinim të shijshëm frutash, arrash dhe çokollatë të zezë dhe e gjitha kjo PA GLUTEN. Cilësia më e mirë, përbërësit me cilësi më të lartë si dhe një traditë e gjatë e bën këtë produkt PA GLUTEN një ushqim unik që thjesht duhet ta keni!

  • Pa gluten
  • Përmbajtje e lartë e fibrave
  • Pa konservues

  S’ka stok

 • NT Mass Gain 1kg 2.000L

  Një koncentrat karbohidrate-proteinike me një përmbajtje të shkëlqyer proteinash që tejkalon 20% të përmbajtjes së energjisë për fillimin e rigjenerimit dhe njëkohësisht për nxitjen e rritjes së muskujve.

  • 20% proteina
  • 4500 mg BCAA me ruajtje
  • Argininealfa-Ketoglutarate
  • Isomaltulose –PalatinoseTM
 • NT Mass Gain 2100 g 3.500L

  Një koncentrat karbohidrate-proteinike me një përmbajtje të shkëlqyer proteinash që tejkalon 20% të përmbajtjes së energjisë për fillimin e rigjenerimit dhe njëkohësisht për nxitjen e rritjes së muskujve.

  • 20% proteina
  • 4500 mg BCAA me ruajtje
  • Argininealfa-Ketoglutarate
  • Isomaltulose –PalatinoseTM

  S’ka stok

 • Olimp Gain Bolic 6000 – 1000 G 2.000L

  Është një përzierje e karbohidateve me indeks glicemik të ndryshëm me komplekse proteinash që ndihmojnë në rritjen e masës muskulare , e pasuruar me porcione të zgjedhura me kujdes të kreatinës monohidrate  dhe taurinës. Përdorimi i kreatinës ndihmon në rritjen e kapacitetit fizik gjatë ushtrimeve me sete të shkurtra dhe me intensitet të lartë. (për doza 3 gr  në ditë).

  S’ka stok

 • Olimp Gain Bolic 6000 – 3500 G 6.500L

  Rrit rezistencën ndaj stresit, relakson gjëndjet e tensionit emocional. E pasur me magnez dhe vitaminë B6Gain Bolic 6000. Koncentrat proteinash dhe karbohidratesh.

  Është një përzierje e karbohidateve me indeks glicemik të ndryshëm me komplekse proteinash që ndihmojnë në rritjen e masës muskulare , e pasuruar me porcione të zgjedhura me kujdes të kreatinës monohidrate  dhe taurinës. Përdorimi i kreatinës ndihmon në rritjen e kapacitetit fizik gjatë ushtrimeve me sete të shkurtra dhe me intensitet të lartë. (për doza 3 gr  në ditë).

  S’ka stok

 • ON Serious Mass 2.72 Kg 5.500L

  Serious Mass pa sheqer të shtuar përmban 250g karbohidrate, 25g vitamina dhe minerale, kreatinë dhe glutaminë , 50g protein premium për të krijuar një përzierje përbindëshe prej 1250 kalorish dhe e gjithë kjo pa sheqer.

 • ON Serious Mass 5.45 Kg 9.000L

  Rritës i peshës me cilësi të lartë me 50 gr proteina dhe pa sheqer të shtuar!

   

  • 25 vitamina dhe minerale thelbësore
  • 50g përzierje proteinë ​​për ushqimin e muskujve
  • Mbështet rritjen dhe rigjenerimin me kreatinë dhe aminoacide
  • Mbi 250g karbohidrate pa sheqer të shtuar

   

  OPTIMUM SERIOUS MASS

  Një shtim serioz i peshës kërkon kalori serioze. Sidoqoftë, ata që kanë më shumë nevojë për kaloritë shtesë, shpesh e kanë të vështirë të arrijnë ti konsumojnë këto kalori. Për ata që aspirojnë të jenë më të mëdhenj por që kanë një metabolizëm shumë aktiv apo kanë pak oreks e bëjnë konsumimin e kalorive të mjaftueshme vetëm përmes ushqimeve të plota një sfidë të vërtetë. Me SERIUOS MAS, nuk do të keni asgjë për të humbur dhe shumë për të fituar.

Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Close
Categories