18 results

 • Sort by
  ...
 • AN Ashwagandha KSM66 (60 kaps) 2.500L

  Ekstrakti i Ashwagandha është një nga formulat bimore të cilësisë premium të Applied Nutrition që përmban ekstrakte të standardizuara.

  • I përshtatshëm për të gjitha qëllimet e trajnimit
  • Kapsulë me bazë bimore e përshtatshme për konsumatorët me kufizime dietike, fetare ose kulturore
  • Produkt i çertifikuar hallall
 • Animal Stak 6.500L
  • Përforconi nivelet natyrale të testosteronit me Tribulus, Fenugreek dhe më shumë
  • Intensifikoni prodhimin e GH me Sustamine
  • Amplifikimi i hormoneve nga përdorimi i sulfatit të Agmatinës
  • Aftësia për të ulur estrogjenin
  • 21 paketa

  S’ka stok

 • LV Bulgarian Tribulus (90 kaps) 2.500L

  Levovital Bulgarian Tribulus është unik në përbërjen e tij dhe pikërisht për këtë është njohur nga sportistë të shumtë dhe njerëz nga bota e fitnesit. Kushdo që stërvitet rregullisht dhe fort ka nevojë për lëndë ushqyese që nuk mund t’i marrë gjithmonë në sasi të mjaftueshme vetëm nga ushqimi dhe të cilat janë të dobishme për të rritur efektin e dëshiruar.

  • Unik në treg për nga cilësia dhe përbërja
  • Ekstrakti më i mirë premium Tribulus terrestris
  • Rritur në klimën e favorshme të rajonit bullgar
  • Ndër dozat më të larta në industri (1200 mg ekstrakt Tribulus terrestris për racion)
  • Formulë e fortë e standardizuar në 99% saponin,
 • LV KSM-66 Gold Ashwagandha (60 Kapsula) 2.000L

  Një nga bimët më të vlerësuara Ayurvedike!

  Ashwagandha, e njohur edhe si “xhinsengu indian”, është një bimë në kategorinë e shkurreve me gjethe ovale dhe lule të verdha, dhe me një frut të kuq sa madhësia e një rrushi. Ajo e ka origjinën nga rajoni i thatë i Indisë, dhe mund të gjendet gjithashtu në Afrikën e Veriut dhe Lindjen e Mesme. Sot, ajo kultivohet në zona me një klimë të butë, duke përfshirë edhe Amerikën e Veriut.

  S’ka stok

 • LV Maca (60 caps) 2.000L

  Benefitet e Një Dobie 2000 Vjeçare !

  Maca është një rrënjë me origjinë nga Peruja. Është përdorur për mijëra vjet dhe efektet e saj vlerësohen në mbarë botën.

  Kapsulat Leovital Maca prodhohen në raportin 4:1, pra një kapsulë korrespondon me afërsisht 1300 mg pluhur.

 • LV Testorage Extreme (90 caps) 2.500L

  Përbërës Bimor Për Një Formulë Të Përmisuar !

  Levovital Testorage Xtreme gjithashtu përmban pluhur rrënjë maka dhe ekstrakt të bimës tribulus.

  Maka është një bimë nga Amerika e Jugut, e cila aktualisht i përket kategorisë së superushqimeve të njohura.

  Karakteristikat e Produktit:

  • 750 mg Ekstrakt tribulus në dozën e rekomanduar ditore
  • 100% RDA e zinkut në dozën e rekomanduar ditore
  • 143% e Vitaminës B6 në dozën e rekomanduar ditore
  • Nuk përmban qumësht apo nën-produkte të qumështit
  • Nuk përmban grurë apo produkte gruri
  • Nuk përmban gluten
  • I përshtatshëm për veganët
  • Pa përbërës me origjinë OMGJ
  • Prodhuar në BE
 • MYP Tribulus (270 kaps) 3.500L

  Çdo kapsulë përmban 300 mg ekstrakt Tribulus terrestris që është i standardizuar në 90% saponin. Me burim nga një ekstrakt natyral bimor, ato janë një mbështetje ideale për një mënyrë jetese aktive, pavarësisht nëse jeni duke ushtruar fortë në palestër ose duke e shtyrë veten në pistën e vrapimit.

  S’ka stok

 • MYP Tribulus (90 Kaps) 2.000L

  Çdo kapsulë përmban 300 mg ekstrakt Tribulus terrestris që është i standardizuar në 90% saponin. Me burim nga një ekstrakt natyral bimor, ato janë një mbështetje ideale për një mënyrë jetese aktive, pavarësisht nëse jeni duke ushtruar fortë në palestër ose duke e shtyrë veten në pistën e vrapimit.

  • 300 mg tribulus për porcion
  • Mbështet vitalitetin
  • Mbështet libidon e shëndetshme
  • Mbështet nivelet e shëndetshme të testosteronit
  • Adaptogjen i fuqishëm

  S’ka stok

 • NAG Organic Ashwaganda Pluhur (150 g) 1.500L

  Një nga bimët më të vlerësuara Ayurvedike!

  Ashwagandha, e njohur edhe si “xhinsengu indian”, është një bimë në kategorinë e shkurreve me gjethe ovale dhe lule të verdha, dhe me një frut të kuq sa madhësia e një rrushi. Ajo e ka origjinën nga rajoni i thatë i Indisë, dhe mund të gjendet gjithashtu në Afrikën e Veriut dhe Lindjen e Mesme. Sot, ajo kultivohet në zona me një klimë të butë, duke përfshirë edhe Amerikën e Veriut.

  S’ka stok

 • NG Ashwagandha 500 mg (90 vegan kaps) 2.000L

   

  Ashwagandha, e njohur gjithashtu si xhinsengu indian është një nga bimët medicinale më të lashta që përdoret gjerësisht në mjekësinë Ayurvedic. E njohur për përfitimet e shumta shëndetësore, ashwagandha ka një histori të gjatë përdorimi në mjekësinë tradicionale, kryesisht për:

  • Problemet me Tiroidet
  • Menaxhon Stresin
  • Përshpejtues i rikuperimt pas sëmundjeve

   

 • NT Thermobooster Compressed Caps (60 kaps) 3.000L

  Një përzierje e substancave aktive me efekt maksimal, në kapsula lehtësisht të absorbueshme për një dozë të saktë. Kafeina që përmban stimulon trupin dhe mbështet performancën e qëndrueshmërisë. Ekstrakti i çajit jeshil promovon imunitetin natyror, ruan nivelet normale të kolesterolit dhe nxit metabolizimin e yndyrës.

  • 122 mg Kafeinë për kapsulë
  • 400 mg Tirozinë për kapsulë
  • 275 mg Ekstrakt çaji jeshil për kapsulë
  • 200 mg Ekstrakt Garcinia kamboxhia për kapsulë
 • NT Tribulus Terrestris Turbo (120 kaps) 3.000L

  Ekstrakt nga frutat e Tribulus Terrestris, me një përmbajtje të lartë të saponinave steroide. Tribulus terrestris ndihmon në ruajtjen e tonit të muskujve dhe niveleve të energjisë. Ai gjithashtu mbështet funksionimin normal të sistemit riprodhues dhe përmirëson rigjenerimin.

 • NT ZMA (120 kaps) 3.000L

  Një përzierje e patentuar me një përmbajtje të lartë të magnezit dhe zinkut në formë kelate. E lidhur me transportuesit organikë, forma garanton përdorim të lartë. I kombinuar me vitaminën B6, produkti kontribuon në aktivitetin normal të sistemit nervor, funksionin e muskujve, ruajtjen e niveleve normale të testosteronit në gjak dhe mbështetjen për metabolizimin e proteinave dhe glikogjenit.

  Përshkrimi:

  Përzierje L-OptiZinc®
  10 mg Zink për kapsulë
  150 mg Magnez për kapsulë
  Minerale në formë kelate
  Vitaminë B6
  Shfrytëzim i lartë

 • NX Tribulus Black 1300 (120 kapsula) 3.500L

  Tribulus Black 1300 përdor një ekstrakt të fuqishëm prej 1300 mg Tribulus Terrestris për porcion për të ndihmuar në mbështetjen dhe forcimin e niveleve të shëndetshme të testosteronit.

  • Përmirësoni nivelet e testosteronit natyral
  • Mbështet rritjen e libidos
  • Forcon muskujt e trupit
  • Rregullon balancën hormonale
  • Përmirësoni rritjen e definuar të muskujve

  S’ka stok

 • SC T/GH 3.500L
  • Mbështetje e testosteronit, rritjes dhe sintezës së hormoneve.
  • T/GH përfaqëson një gjeneratë të re në kategorinë e produkteve
  • Ai siguron një mbështetje komplekse të Testosteronit, rritjes dhe optimizimit të performancës
  • Me 12 përbërës të fuqishëm dhe të zgjedhur

  S’ka stok

 • Superior Stanabol-X 4.500L

  Stanabol – X është një kompleks sinergjik i 25 substrateve të njohura anabolike, Anabolik Stack modulates testosterone dhe hormoneve të tjera anabolike të tilla si insulina, hormoni i rritjes HGH dhe IGF-1 dhe hormonet e tiroideve T3 dhe T4. Në përgjithësi, kombinim sinergjik i substrateve anabolike në Anabolic Stack mbështesin një prodhim më të mirë të muskujve të definuar, djegien e yndyrës dhe rigjenerim më të shpejtë.

  S’ka stok

 • Superior Tribulus Testo 2500 3.500L

  FORMULË EKSTRA POTENTE

   Të jesh një burrë i vërtetë me Tribulus Testo 2500 … Nuk ka asgjë më të fortë!

  Terrestris Tribulus është një bimë e cila përdoret për të rritur forcën muskulare dhe për të përmirësuar aktivitetin fizik në palestër. Kjo lloj bime është përdorur ndër shekuj në Greqinë e lashtë, në Indi dhe në Afrikë për të mbështetur fertilitetin dhe rinimin e trupit.

  S’ka stok

Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Close
Categories