36 results

 • Sort by
  ...
 • AK-47 Pre-Workout Paranoia (240 g) 3.500L
  • Përforcues para stërvitjes AK-47 Paranoia nga AK-47 Labs. Emri tashmë është një program dhe sugjeron shumë
  • AK-47 Paranoia është një përforcues para stërvitjes me disa përbërës të jashtëzakonshëm që nuk i shihni shpesh në përforcues të tillë.
  • Për të rritur përqendrimin.
  • Gjithashtu diçka për rrjedhjen e qetë gjatë transferimit të eksitimit midis nervit dhe muskujve dhe natyrisht për pompimin.

  S’ka stok

 • AN ABE– All Black Everything Pre-Workout (315 g) 4.000L

  ABE ofron një përzierje unike të përbërësve aktivë më vitalë dhe të hulumtuar të njohur për të ndihmuar në rritjen e performancës fizike*, reduktimin lodhjes dhe plogështisë* dhe siguron fokus të vazhdueshëm gjatë gjithë stërvitjes tuaj, duke maksimizuar potencialin e trupit tuaj.

  • *Kreatina rrit performancën fizike gjatë ushtrimeve me intensitet të lartë
  • * Vitamina B3 kontribuon në reduktimin e lodhjes dhe plogështisë
  • Hap rrugët e frymëmarrjes me ftohësin Breathe Easy™ (Aroma Candy Ice Blast)
  • Testuar për atletët ™
  • I përshtatshëm për veganët
  • Produkt i çertifikuar hallall
 • BSN N.O. Xplode 4.500L

  275 mg caffeine, 1.8 g Beta-Alanine dhe përqëndrim maksimal. Bëhuni gati të”përplasni pllakat” dhe të ushtroheni fuqishëm. BSN® ka rindezur N.O- XPLODE®, është pre-workouti i parë i kompletuar që u lançua në 2014-n. Tashmë në treg me më shumë energji, përqëndrim dhe shije të mrekullueshme.

  “Peshat nuk e dine se çfarë i pret.”

  Nëse jeni gati për tu ushtruar më gjatë dhe më fuqishëm se më parë, N.O.-XPLODE® do ju ndihmoje ti çoni ushtrimet në nivele të reja.

  S’ka stok

 • BSN N.O.- Xplode Vaso (420 g) 5.500L

  Stimulues revolucionar para stërvitjes për performancë maksimale. N.O.-Xplode Vaso është stimuluesi përfundimtar para-stërvitor i krijuar nga BSN, i krijuar posaçerisht për t’ju ndihmuar të arrini performancën maksimale dhe të përmirësoni rezultatet tuaja të stërvitjes.

  Benefitet:

  • 8,1 g L-Citrulinë për porcion
  • 3,2 g Beta-Alaninë për porcion
  • 200 Mg kafeinë për porcion
  • Ekstrakt bimor i shtuar
  • Pasuruar me vitaminë C, Niacinë dhe vitaminë B12

  S’ka stok

 • BSN NO-Xplode Legendary 6.000L

  NO-Xplode është formula origjinale para-stërvitore e BSN, tani e riformuluar me një përzierje të re që nxit energjinë, fokusin mendor dhe shijen nga shkencëtarët më të avancuar të ushqyerjes në BSN. Duke u siguruar që të jeni të përgatitur dhe gati për të thyer stërvitjen tuaj, NO-Xplode ju jep gjithçka që ju nevojitet për të shtyrë veten aq larg sa mundeni. Dhe pastaj shtyjeni veten më tej. Gjithmone!!!

  • Sasia, 65 gr
  • Madhësia e porcionit: 3 lugë (13 g)

  S’ka stok

 • Cellucor C4 Carbonated (500 ml) 200L

  Cellucor C4, marka e pijeve energjike para stërvitjes dhe me rritjen më të shpejtë, po përhap përzierjen e saj të veçantë të energjisë së performancës më të mirë për ju në të gjithë globin.

  Benefitet kryesore:

  • RTD ekstreme para stërvitjes
  • Energji dhe fokus
  • Pa sheqerna, pa karbohidrate

  S’ka stok

 • Cellucor C4 Original 3.500L

  Eksplozivi Origjinal:

  • Formula e energjisë Eksplozivie*
  • Mbështetje e qëndrueshmërisë muskulare*
  • Shije e pabesueshme
  • Performancë e fuqishme: Nitrat kreatinë (NO3-T)
  • Sasia, 195 gr
 • Cellucor C4 Original (60 servings) 3.800L

  Eksplozivi Origjinal:

  • Formula e energjisë Eksplozivie*
  • Mbështetje e qëndrueshmërisë muskulare*
  • Shije e pabesueshme
  • Performancë e fuqishme: Nitrat kreatinë (NO3-T)
  • Sasia, 360 gr
 • Cellucor C4 Ripped 4.000L

  Një formulë eksplozive për para stërvitjes dhe për definimin e muskujve*:

  • Formulë e energjisë shpërthyese*
  • Mbështetje e qëndrueshmërisë muskulare*
  • Shije të pabesueshme
  • Formula e fuqishme definuar e formuluar me përbërës të studiuar klinikisht
  • Sasia, 165 gr

  S’ka stok

 • Cellucor C4 Ultimate 3.800L

  Performanca me e re e produkteve Cellucor:

  • Energjia dhe fokusi më i ri
  • Performanca më e re
  • Oksidi nitrik me i ri
  • I pastër, i qartë dhe i zhvilluar me 6 përbërës të patentuar
  • Sasia, 320 gr
 • MT Nano x9 Next Gen 3.500L
  • Gjenerata e re përforcuese e oksidit nitrik para stërvitjes.
  • Formulë e avancuar që ofron efekte të fuqishme shqisore.
  • 30 porcione të fuqishme për të forcuar stërvitjet tuaja shpërthyese.
  • Merrni këtë produkt për të kaluar në nivelin tjetër dhe kaloni në gjeneratën e ardhshme para stërvitjes.
  • Përmban ëmbëlsues

  S’ka stok

 • MT Shatter Pumped 8 Black Onyx 4.500L

  Shatter Pumped 8 Black Onyx është një para-stërvitor i fuqishëm, pa kafeinë, i krijuar për pompat më të forta të muskujve dhe vaskularitetin. Është një kombinim ekskluziv i 4 g L-Citruline të pastër me VasoDrive-AP dhe Spektra plus përbërësin kryesor ekskluziv VasoShock-XR.

  • Shatter Pumped 8 Onyx Zi
  • 4 G L-Citrulinë
  • 150 Mg Vasodrive-Ap
  • 100 Mg Spektra

  S’ka stok

 • MT Shatter SX-7 Black Onyx Neuro N.O. 4.500L

  Shatter™ SX-7 Black Onyx® Neuro N.O. Kjo formulë me ndikim të menjëhershëm jep energji shpërthyese të pashembullt.

  • Pompim superior
  • Përvoja përfundimtare neurosensore
  • Përbërësit kryesorë të hulumtuar klinikisht
  • Zbuloni energjine shperthyese dhe fokusin

  S’ka stok

 • MT Vapor X5 Next Gen 4.000L

  Një produkt i MuscleTech. Formula e Gjeneratës së re e Kompletuar 5-në-1!

  • Përzierje për Performancë dhe Energji
  • Përzierje e re e Neurotransmetuesve
  • Asnjë përbërës kryesor nën-dozë

  Vapor X5 Next Gen

  Studiuesit e MuscleTech® rishpikën përsëri kategorinë suplementeve “Pre-Workout”. VaporX5 ™ Next Gen është produkti më i plotë në dispozicion para stërvitjes. Ofron energji të pashembullt, performancë dhe pompime ekstreme të muskujve, një përvojë surreal si dhe ndërtim të muskujve të vërtetuar shkencërisht! Kjo formulë intensive ka gjithçka që ju mund të dëshironi në një produkt “Pre-Workout”  dhe  zero përbërës kryesorë nën-dozë ose mbushës. VaporX5 ™ Next Gen ju jep fuqi dhe forcë pa kompromis për stërvitjet më të mira të jetës tuaj! *

 • MYP 100% Beta-Alanine 3.000L
  • Mund të ndihmojë në përmirësimin e performancës fizike
  • Ideale për sportet që përdorin lëvizje shpërthyese
  • Mund të rrisë kapacitetin e ushtrimeve
  • Sasia 500 gr

  S’ka stok

 • MYP 100% Taurine 2.000L
  • 100% Taurinë
  • Një mënyrë e përshtatshme për të rritur marrjen e taurinës
  • Aminoacid me origjinë natyrale
  • Sasia 250 gr
 • MYP Pure Caffeine Tablets 1.600L

  Një përbërës popullor para stërvitjes, tabletat tona Pure Caffeine japin një rritje super energjike të kafeinës – për t’ju fuqizuar edhe në stërvitjet më të vështira.

  Përfitimet Kryesore:

  • Stimulues i fuqishëm i SNQ
  • Mund të rrisë energjinë
  • Mund të reduktojë lodhjen

  S’ka stok

 • NT AAKG 7500 (20 x 25 ml) 2.300L

  Në një monodozë AAKG 7500 nga kompania NUTREND ju merrni më shumë L-argininë se sa mund të merrni nga 100 g të bardhë veze të thatë ose 150 g mish viçi pa dhjamë ose mish gjeli deti.

  • 7500 mg AAKG në një doze
  • paketim praktik
 • NT Arginine (120 kaps) 2.500L

  Aminoacidi L-argininë ka përqindjen më të lartë të azotit nga i gjithë spektri i aminoacideve dhe është një pjesë e rëndësishme e proteinave komplekse. Një marrje e duhur e proteinave mund të sigurojë rikuperimin dhe rritjen e muskujve skeletorë, me kusht që të ruhet ekuilibri i azotit.

  S’ka stok

 • NT Beta-Alanine Compressed Caps (90 kaps) 2.500L

  BETA-ALANINE COMPRESSED CAPS  janë kapsula me xhelatinë të pastruar me cilësi të lartë që janë lehtësisht të tretshme dhe përmbajnë pjesë të sakta të përbërësve aktivë, d.m.th aminoacidet Beta-alaninë dhe L-histidinë. L-histidina është një aminoacid thelbësor që punon në mënyrë shumë efikase me beta-alaninën që është substanca kryesore aktive në trup. Me një sasi të mjaftueshme të të dy aminoacideve, karnozina krijohet në trup. Ky dipeptid shkakton parestezi (ndjesi shpimi gjilpërash) dhe kërkohet nga atletët së bashku me vitaminat B5 dhe B6 për të reduktuar lodhjen dhe rraskapitjen dhe për të nxitur metabolizimin e energjisë.

  • 1150 mg Beta-Alaninë për kapsulë
  • L-Histidinë
  • Vitaminë B6
  • Vitamina B5
 • NT Caffeine Caps (60 kaps) 1.200L

  Kafeina është një nga stimuluesit më të njohur për shkak të efektit të saj të shpejtë. Përdoret për të rritur vigjilencën dhe përqendrimin, për shembull tek shoferët dhe studentët, por gjithashtu shtohet me kënaqësi në produktet që mbështesin aktivitetin fizik dhe një rritje të metabolizmit gjatë humbjes së peshës

  Përshkrimi:

  • 200 mg kafeinë natyrale në një kapsulë
  • Formë praktike e kapsulave për tu përthithura mirë
 • NT Explosin (20 x 9 g) 2.000L

  Një suplement para-stërvitor që përmban një përzierje substancash aktive për nxitjen e stimulimit të organizmit, përmirësimin e qarkullimit të gjakut dhe nxitjen e përqendrimit. Përbërësit aktivë përfshijnë kafeinë, L-argininë, ekstrakt nga farat e rrushit dhe lëvozhga e mollës – përzierja e markës VinitroxTM (95% polifenole), dhe më tej citrulina malate, ekstrakt i bimës Citrus aurantium 10% sinefrin, vitaminë C, vitaminë B2, B6. dhe acidit folik.

  • 3000 mg L-Argininë
  • 825 mg L-Tirozinë
  • 750 mg Taurinë
  • 750 mg L-Citrulinë L-Malate
  • +200 mg Kafeinë
  • 7,5 mg Sinefrinë
 • NT Explosin (420 g) 4.000L

  Një suplement para-stërvitor që përmban një përzierje substancash aktive për nxitjen e stimulimit të organizmit, përmirësimin e qarkullimit të gjakut dhe nxitjen e përqendrimit. Përbërësit aktivë përfshijnë kafeinë, L-argininë, ekstrakt nga farat e rrushit dhe lëvozhga e mollës – përzierja e markës VinitroxTM (95% polifenole), dhe më tej citrulina malate, ekstrakt i bimës Citrus aurantium 10% sinefrin, vitaminë C, vitaminë B2, B6. dhe acidit folik.

  • 3000 mg L-Argininë
  • 825 mg L-Tirozinë
  • 750 mg Taurinë
  • 750 mg L-Citrulinë L-Malate
  • +200 mg Kafeinë
  • 7,5 mg Sinefrinë
 • NT Gutar Energy Shot (20 x 60 ml) 3.000L

  GUTAR ENERGY SHOT është një ngarkesë e vërtetë energjie. Pija përmban substanca funksionale që mbështesin përqendrimin, duke përfshirë guarana, çaj jeshil dhe ekstrakte xhinsengu.

  • Pa Sheqer
  • Ekstrakt Nga Xhinsengu
  • Vitaminë B6
  • 1000 mg Taurinë
  • 700 mg Ekstrakt Nga Guarana
  • 500 mg L-Karnitinë
  • 200 mg L-Argininë
 • NT Inosine (100 kaps) 2.500L

  Inozina prodhohet në trupin e njeriut, dhe struktura e saj kimike lidhet me adenozinën, e cila përfshihet në adenozin-trifosfatin (ATP), i cili është burimi i energjisë gjatë punës së secilit muskul. Ky produkt është i popullarizuar me atletët që fokusohen në qëndrueshmëri, si dhe në performancën e sporteve të forcës.

 • NT N1 (10 x 17 g) 2.000L

  N1 i ri është projektuar për performancën e forcës dhe qëndrueshmërisë dhe jep energji dhe forcë gjatë gjithë aktivitetit sportiv. Për të gjithë atletët N1 përfaqëson një burim fuqie të ri, energjie dhe më e rëndësishmja, një ndjenjë e mrekullueshme që vjen nga stërvitja që po realizohet.

  • Stimulues i fort para stërvitjes
  • Kafeinë
  • Beta-Alaninë
  • Kreatinë
  • L-Argininë Alfa-Ketoglutarate
  • L-Tirozinë
  • L-Alaninë
  • Glicinë
  • Vitamina B1, B3, B5, B6, C
  • Ekstrakt i Piperit të Zi
  • Ekstrakt Xhinsengu
  • Formë e Menjëhershme
  • Nëse aplikohet hollimi i duhur, pija është pa sheqer
 • NT N1 (255 g) 2.500L

  N1 i ri është projektuar për performancën e forcës dhe qëndrueshmërisë dhe jep energji dhe forcë gjatë gjithë aktivitetit sportiv. Për të gjithë atletët N1 përfaqëson një burim fuqie të ri, energjie dhe më e rëndësishmja, një ndjenjë e mrekullueshme që vjen nga stërvitja që po realizohet.

  • Stimulues i fort para stërvitjes
  • Kafeinë
  • Beta-Alaninë
  • Kreatinë
  • L-Argininë Alfa-Ketoglutarate
  • L-Tirozinë
  • L-Alaninë
  • Glicinë
  • Vitamina B1, B3, B5, B6, C
  • Ekstrakt i Piperit të Zi
  • Ekstrakt Xhinsengu
  • Formë e Menjëhershme
  • Nëse aplikohet hollimi i duhur, pija është pa sheqer
 • NT N1 (510 g) 4.500L

  . N1 i ri është projektuar për performancën e forcës dhe qëndrueshmërisë dhe jep energji dhe forcë gjatë gjithë aktivitetit sportiv. Për të gjithë atletët N1 përfaqëson një burim fuqie të ri, energjie dhe më e rëndësishmja, një ndjenjë e mrekullueshme që vjen nga stërvitja që po realizohet.

  • Stimulues i fort para stërvitjes
  • Kafeinë
  • Beta-Alaninë
  • Kreatinë
  • L-Argininë Alfa-Ketoglutarate
  • L-Tirozinë
  • L-Alaninë
  • Glicinë
  • Vitamina B1, B3, B5, B6, C
  • Ekstrakt i Piperit të Zi
  • Ekstrakt Xhinsengu
  • Formë e Menjëhershme
  • Nëse aplikohet hollimi i duhur, pija është pa sheqer

  S’ka stok

 • NT N1 Drink (330 ml) 200L

  Një kombinim unik i përbërësve për një përvojë shumë stimuluese. N1 DRINK është një pije e gazuar për shije edhe më të mirë. Është gati për të rritur performancën tuaj për shkak të ekstraktit të shtuar të guaranës. Kombinimi i kafeinës, taurinës dhe ndjesisë së shpimit të beta-alaninës do t’ju ndezin. Individët në regjimin e prerjes ose dietës do t’ju duket shumë e dobishme edhe kolina e shtuar e cila mbështet metabolizmin optimal të yndyrës. Një avantazh tjetër është se Pija N1 është pa sheqer.

  Benefitet:

  • L-Argininë
  • Beta-Alaninë
  • Ekstrakt Guarana
  • Taurinë
  • Glukuronolaktone
  • Kolinë
  • Kafeinë
  • Pa sheqer
 • NT N1 Pro (300 g) 3.000L

  Stërvituni si një Profesionist. Përqendrimi përfundimtar i substancave efikase do ta kthejë stërvitjen tuaj në një udhëtim të çmendur, i cili do të ndalojë me mbylljen e orëve të palestrës tuaj të preferuar dhe jo me mungesën e superfuqive. Padyshim produkti më i mirë për stimulimin maksimal të trupit përpara stërvitjes me fuqi ose rezistencë ndaj lodhjes.

  • L-Citrulinë Malate
  • Kreatinë
  • Taurinë
  • Ekstrakti i Çajit Jeshil EGCG
  • Spec i Kuq
  • Bioperinë®
  • Vitaminat B dhe C
  • Minerale Kalciumit dhe Natriumi
  • Pa Sheqer
  • Kolinë
  • Beta-Alaninë
  • Monostearat Gliceroli
  • Tirozinë
 • SaleLimitedSold Out
  NT N1 Shots (20 x 60 ml) 2.300L

  Një stimulues profesional në formë të lëngshme të përshtatshme për përdorim të menjëhershëm pa pasur nevojë për shaker ose mjete të tjera ndihmëse. Kjo formulë përmban disa nga substancat më efektive për të nxitur pompimin e jashtëzakonshëm të muskujve. N1 SHOT është krijuar vetëm për ata atletë që duan të arrijnë performancën maksimale. Efekt stimulues i zgjatur! Një ndjesi shpimi gjilpërash (parestezia) është një reagim natyral i trupit ndaj përbërësve jashtëzakonisht aktivë!

  • 2 500 mg Beta-Alaninë
  • 2 000 mg AAKG
  • 1000 mg Taurinë
  • 500 mg Glukuronolakton
  • 500 mg Guarana
  • 200 mg Kafeinë
  • 200 mg Kolinë

  S’ka stok

 • NT Pump (225 g) 3.000L

  Një përzierje efikase që përmban stimulues që mbështesin sistemin e qarkullimit të gjakut dhe punën efektive të muskujve gjatë stërvitjes. Për shkak të mungesës së kafeinës, ky produkt mund të përdoret në orët e mbrëmjes në mënyrë që ritmi i gjumit tuaj të mos prishet. Ashwagandha mbështet vitalitetin dhe ndikon pozitivisht në forcënn dhe qëndrueshmërinë gjatë stërvitjes tuaj.

  • Ashwagandha
  • Ekstrakti Bakopa Monieri
  • L-Citrulinë
  • Beta-Alaninë
  • L-Tirozinë
 • NT Taurine (120 kapsula) 1.500L

  Taurina është një përbërës organik që gjendet natyrshëm, kryesisht në proteinat shtazore (mishi dhe peshku). Disa regjime dietike ose aktiviteti i tepërt fizik mund të çojnë në mungesën e saj në trup. Plotësimi i taurinës në raste si kjo do të ndihmojë në optimizimin e gjendjes së përgjithshme të trupit gjatë lodhjes dhe rraskapitjes.

  • 1000 mg Taurinë për kapsulë
  • Formë efektive
 • NT VO2 Boost (60 tabs) 2.000L

  Vlera maksimale e VO2 është një tregues i rëndësishëm i aftësisë fizike të një atleti. VO2 BOOST synon veçanërisht përmirësimin e performancës atletike. Përbërësit kryesorë përfshijnë aminoacidin AAKG, malat citruline dhe hekur për transferimin e oksigjenit në trup, reduktimin e lodhjes, si dhe vitaminën C për një funksion normal të sistemit imunitar. Përveç kësaj, doza e rekomanduar prej 4 tabletash përmban 200% të sasisë së rekomanduar ditore të vitaminës B1, duke kontribuar në metabolizimin normal të energjisë dhe funksionimin e duhur të zemrës

  S’ka stok

 • Olimp Blackweiler Shred 5.500L

  Ju do të ndjeni fuqinë “e errët” të BLACKWEILER SHRED, e cila do t’ju ndriçojë nga brenda. Asgjë nuk mund t’ju ​​ndalojë tani përpara se t’i nënshtroheni trajnimit më të mirë në jetën tuaj! Ju qëndroni së bashku, ju dhe aleati juaj i ri në luftën për ndërtimin e ëndrrave tuaja.Mos harroni një gjë – nuk do të jeni të përgatitur për atë që do të ndodhë tani!Muskujt tuaj do të mbushen me gjak, trupi juaj do të shpërthejë në djersë dhe mendja juaj do të hapet për ndjesi të reja!

  • Sasia, 480 gr

  S’ka stok

 • Olimp Citrulline Malate (200 g) 3.000L

  Suksesi nuk vjen vetvetiu. Kërkon shumë punë. Mos prisni efekte nëse nuk stërviteni “tërësisht”! Stërvituni fort, kapërceni lodhjen gjatë ushtrimeve dhe gradualisht, hap pas hapi, nga një stërvitje në tjetrën, përmirësoni qëndrueshmërinë dhe forcën tuaj. Po kërkoni mbështetje? Zgjidhni Citrulline Malate! Një pre-workout i re nga marka Olimp Sport Nutrition që përmban porcionin më të lartë dhe të malatit të citrulinës në treg të plotësuar me vitaminë B6.

  Benefitet Kryesore:

  • Performanca e përmirësuar gjatë ushtrimeve me intensitet të lartë
  • Lehtësimi i dhimbjes së muskujve pas stërvitjes
  • Ndikimi në prodhimin e ATP-së – bartësi kryesor i energjisë

  S’ka stok

Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Close
Categories