• Renditje sipas
Close
Shije
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Alpha Men Multivitamin Tablets 3.000L
  • Përzierje e shkëlqyer e vitaminave dhe mineraleve të cilësisë më të mirë
  • Përfshin antioksidantë të fuqishëm për të hequr toksinat dhe radikalet e lira
  • E rëndësishme për një sistem imunitar të shëndetshëm
  • Sasia 240 tableta
 • Animal Pak Powder 6.000L

  Origjinali i Vërtetë që nga viti 1983, Animal Pak u zhvillua për të mbuluar nevojat e atletëve më ekstrem në botë si dhe senacave stërvitore më ekstreme. “Paketa e Trajnimit Ultimate” është shumë më tepër sesa një multivitaminë e thjeshtë, por është themeli i besueshëm, i guximshëm mbi të cilin peshëgritësit dhe atletët ekstrem më të përkushtuar kanë ndërtuar regjimet e tyre ushqyese, pasi industria e suplementeve ishte në fillimet e veta

 • Artichoke Premium 900L

  Artichoke Premium është një suplement që përmban ekstrakte të artiçokës me cilësi të lartë me përmbajtje 5% të cinarinës të standartizuar.
  Kërkimet kanë treguar se ekstarkti i gjetheve të artiçokës:

  • Ndihmon në detoksifikimin
  • Ndihmon në funksionin e mëlçisë dhe sistemit tretës
  • Përfshihet në proçesin e duhur të tretjes

 • Ashwagandha 600 Sport 1.800L
  • Ekstrakt ashwagandha KSM-66 i patentuar me cilësi të lartë
  • Një adaptogen popullor për atletët amatorë dhe ato me performancë të lartë
  • Një produkt me një ndikim të dobishëm në kujtesën tuaj
  • Ndihmoni në përmirësimin e rezistencës ndaj stresit
  • 60 kapsula
 • Ashwagandha Premium 1.000L

  Ashwagandha Premium  është një suplement dietik në kapsula, që përmban ekstrakte të rrënjës Ashwagandha (Withania somnifera L.). Ashwagandha ka një efekt të dobishëm në ndërtimin e rezistencës së trupit ndaj faktorëve të stresit.

 • Beta- Carotene 1.200L

  Pararendëse e Vitaminës A

  • 15 mg

  Në natyrë, Beta Karoteni është pararendës i vitaminës A (forma joaktive). Karotenoidet e bimëve janë burimi kryesor dietik i provitaminës A.

  Një molekulë e Beta Karotenit mund të ndahet nga një enzimë e zorrëve në dy molekula të Vitaminës A.

 • Bromelain 1.500L

  Enzimë natyrale me funksione anti-inflamatore dhe ndihmuese për tretjen. Bromelain, gjendet natyrshëm tek ananasi, është një enzimë e shkëlqyer për përmirësimin e tretjes, veçanërisht të proteinave, kështu që është shumë e dobishme kur konsumohet në sasi të mëdha.

 • C 1000 + Bioflavonoids 1.800L

  Me fara trëndafili dhe bioflavonoide në kapsula mbrojtëse nga aciditeti!

  C 1000 + BIOFLAVONOIDS është një përzierje e katër përbërësve të shquar: Vitamina C, Rose Hip Ekstrakt, Ekstrakti i Rrushit dhe Hesperidin. Kjo Formulë përmban 1000 mg Vitamina C. Ndë efektet më të njohura të dobishme të Vitaminës C, theksojmë se në funksionin normal të sistemit imunitar, në reduktimin e lodhjes dhe plogështisë, në metabolizmin normal që jep energji dhe në mbrojtje e qelizave nga stresi oksidativ. Në doza më të larta Vitamina C gjithashtu ndihmon për të ruajtur funksionin normal të sistemit imunitar pas ushtrimit intensiv fizik (efekti pozitiv përfitohet me një marrje ditore prej 200 mg Vitamin C)! Rose Hips janë farat e Trëndafilit kanina (Trëndafili Qen) dhe janë përdorur gjerësisht në mjekësinë tradicionale. Polifenolët në ekstraktin e rrushit të farës kanë veti të shkëlqyera antioksidante! Hesperidina është një bioflavonoid që gjendet kryesisht tek agrumet. Bioflavonoidet janë antioksidantë të fuqishëm polifenolë që ndihmojnë në mbrojtjen nga dëmtimet e radikaleve të lira. Bioflavonoidët e agrumeve dhe metabolitëve të tyre mund të kontribuojnë në shëndetin kardiovaskular duke minimizuar dëmtimet e radikaleve të lira dhe duke promovuar integritetin kapilar. Në kapsulat vegjetale të bazuara në bimë që janë gjithashtu mbrojtëse acidike – të dizajnuara për shpërndarje optimale të përbërësve aktivë!

 • Chela-Calcium D3 1.200L

  Chela –Calcium D3 është një suplement ushqimor që përmban formulën më të përthithshme të kalciumit në formën e Albikal amino acid kelat dhe vitaminë D3, që ndihmon në përthithjen dhe përdorimin e duhur të kalciumit nga organizmi. Kërkimet shkencore kanë vërtetuar se:

  Kalciumi

  Ështe i domosdoshëm për shëndetin e kockave dhe dhëmbëve
  • Ndihmon në funksionin e enzimave tretëse
  • Ndihmon neurotransmetimin
  • Ndihmon në funksionin e muskujve
  • Kontribuon në metabolizmin energjik
  • Merr pjesë në proçesin e mpiksjes së gjakut

 • Chela-Ferr Bio-Complex 1.500L
  • Vitamina B12 merr pjesë në prodhimin e qelizave të kuqe të gjakut, dhe së bashku me acidin folik ajo luan një rol të rëndësishëm në ndarjen qelizore
  • Vitamina C lehtëson thithjen e hekurit jo-hem
  • Acidi folik kontribuon në rritjen e duhur të indeve të nënës gjatë shtatzënisë dhe merr pjesë në eritropoiezë
  • Përmban 30 tableta
 • Chela-Mag B6 Forte Shot 3.500L

  MAGNEZI I GJENERATËS SË RE
  Chela-Mag B6® Forte SHOT përmban një formë të lëngshme shumë të absorbueshme të magnezit në formën e kelatit të aminoacideve nga Albion® në një dozë të vetme prej 375 mg të joneve të magnezit të pastër të pasuruar me vitaminë B6.

  • Sasia, 20 shots
 • Chela-Mag B6 Mother 1.000L

  Chela-Mag B6 Mother është një suplement që përmban magnez në formën e kripës aminoacide kelate nga Albioni (bisglicinat magnezi) e pasuruar me vitaminë B6.

  Kërkimet shkencore kanë vërtetuar se:

  • Magnezi ndihmon në funksionin normal të muskujve
  • Së bashku me vitaminën B6 është përgjegjës për funksionin normal të sistemit nervor dhe të shëndetit psikologjik, si dhe në reduktimin e lodhjes
  • Ndihmon shëndetin e kockave dhe dhëmbëve
  • Ruan balancën e elektroliteve
  • Lidhet me metabolizimin energjetik dhe sintezën e proteinave
  • Luan një rol kyç në proçesin e ndarjes qelizore
  • Përthithja e duhur e magnezit nga trakti gastrointestinal dhe shpërndarja e tij në të gjithë trupin është siguruar nga forma amino acide kelate me një cilësi superiore.
 • Chela-Mag B6+D3 1.200L

  Chela-Mag B6 +D3 është një suplement unik i cili ka të kombinuar magnez me biodisponueshmëri të lartë, në formë Albioni amino acidi kelate me vitaminë D3 2000 IU, vitaminë B6 dhe K2 . Magnezi është një element thelbësor në biosintezën e formës aktive të vitaminës D3. Studiuesit sugjerojnë se përdorimi i magnezit në dietën tuaj ose si suplement redukton insufiçencën e vitaminës D3 dhe pasojat që ajo sjell. Gjithashtu është vërejtur se vitamina D stimulon përthithjen intestinale të magnezit.

 • CLA Capsules 2.500L

  Acidi Linoleik i Konjuguar (CLA) është një acid yndyror omega-6 i natyrshëm, i cili është super i rëndësishëm për shëndetin tuaj të përditshëm. Një nga suplementet tona më të njohura, këto kapsula të butë ofrojnë 1000 mg vaj safflower me 80% CLA për racion.

  Përfitimet Kryesore:

  • Acidi yndyror i lirë që gjendet natyrshëm
  • Rrjedh nga vaji i shafranit
  • 76.8% total izomere aktive
  • 180 kaspula
 • CLA Capsules 1.000L

  Acidi Linoleik i Konjuguar (CLA) është një acid yndyror omega-6 i natyrshëm, i cili është super i rëndësishëm për shëndetin tuaj të përditshëm. Një nga suplementet tona më të njohura, këto kapsula të butë ofrojnë 1000 mg vaj safflower me 80% CLA për racion.

  Përfitimet Kryesore:

  • Acidi yndyror i lirë që gjendet natyrshëm
  • Rrjedh nga vaji i shafranit
  • 76.8% total izomere aktive
  • 60 kaspula
 • Collagen Powder 3.500L

  Për lëkurë dhe nyje të shëndetshëm

  • Kolagjen detar (peshk) i hidrolizuar!
  • Formulë me përthithje të shpejtë!
  • Me Vitaminë C!
  • Zero Sheqer!
  • Kombinimi i aromës me shije frutash!
  • 10 g kolagjen për racion!
 • Daily Vita-min 2.000L

  Një tabletë në ditë

  • Vitamina Dhe Minerale

  Daily Vita-Min është një formulë e avancuar multi-vitaminash dhe mineralesh me 27 përbërës aktivë! Ajo përmban një kompleks vitaminash B, vitaminash C dhe një nivel më të lartë të Vitaminave D (deri në 1000% NRV), plus minerale esenciale, përfshirë Seleniumin, Zinkun dhe Kromin.

  Vitamina C dhe Vitamina B12 kontribuojnë në funksionimin normal të sistemit imun dhe nervor, si dhe në uljen e lodhjes dhe plogështisë. Vitamina B1 kontribuon në funksionin normal të zemrës, Vitamina B2 në ruajtjen e vizionit normal dhe qelizave normale të kuqe të gjakut. Acidi folik ndihmon në sintezën normale të aminoacideve dhe ka një rol në proçesin e ndarjes së qelizave. Biotina kontribuon në funksionin normal psikologjik dhe metabolizimin makronutrient. Vitamina D kontribuon në ruajtjen e funksionit normal të muskujve dhe të sistemit imunitar dhe në absorbimin / shfrytëzimin normal të kalciumit dhe fosforit. Zinku kontribuon në pjellorinë normale, riprodhimin dhe ruajtjen e niveleve optimale të testosteronit, si dhe në metabolizimin normal të makronutrientëve.

  Formula jonë është gjithashtu një burim i lartë i Seleniumit, i cili kontribuon në spermatogjenezën normale, në funksionimin normal të tiroideve dhe në mirëmbajtjen e flokëve dhe thonjve normalë. Kromi kontribuon në metabolizimin normal të makronutritëve dhe në ruajtjen e niveleve normale të glukozës në gjak! Një dozë përbërësish në këtë formulë kontribuojnë në metabolizimin normal të energjisë, kështu që Daily Vita-Min ju ndihmon me energji të përditshme! Formula përmban edhe kolinë, inositol, rutin dhe gjithashtu trëndafil të egër.

 • Entire Coated Fish Oil 2.500L

  • 1,000 mg vaj peshku për racion
  • Sasi e madhe, me 100 racione për paketim
  • Kapsula xhelatinoze që gëlltiten lehte dhe nuk lënë shije të peshkut
  • Përmban vajra me zinxhir të gjatë EPA & DHA

  Pikat kryesore të produktit të vajit të peshkut:
  • Acidet yndyrore Omega-3 të shëndetshme për zemrën
  • 1,000mg vaj peshku për racion
  • Vajra me zinxhir të gjatë EPA & DHA
  • Kapsula Xhelatinoze të lehta për tu gëlltitur
  • Sasi të mëdha me 100 racione për paketim

 • Essential Omega-3 1.500L

  Omega-3 janë acide yndyrore të pangopura thelbësore që trupi juaj nuk mund t’i prodhojë vetë, kështu që ju duhet t’i merrni ato nga dieta juaj. Ato gjenden natyrshëm në vajin e peshkut – që do të thotë se mund të jetë e vështirë për të marrë mjaftueshëm prej tij nga ajo që hani vetëm, nëse nuk hani mjaftueshëm peshk në dietën tuaj.

  Përfitimet Kryesore:

  • 18% EPA / 12% DHA
  • Kontribuon në funksionimin normal të zemrës
  • Xhel i përshtatshëm i butë
  • 90 kaspula
 • Essential Omega-3 2.500L

  Omega-3 janë acide yndyrore të pangopura thelbësore që trupi juaj nuk mund t’i prodhojë vetë, kështu që ju duhet t’i merrni ato nga dieta juaj. Ato gjenden natyrshëm në vajin e peshkut – që do të thotë se mund të jetë e vështirë për të marrë mjaftueshëm prej tij nga ajo që hani vetëm, nëse nuk hani mjaftueshëm peshk në dietën tuaj.

  Përfitimet Kryesore:

  • 18% EPA / 12% DHA
  • Kontribuon në funksionimin normal të zemrës
  • Xhel i përshtatshëm i butë
  • 250 kaspula
 • Euro Vita-mins 1.500L

  Kompleks Esencial Vitaminash dhe Mineralesh

  Formula EURO VITA-MINS përmban 23 vitaminat dhe mineralet më të rëndësishme në doza të konsiderueshme. Ndër vitaminat esenciale, vitamina C kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar dhe nervor dhe kontribuon në reduktimin e lodhjes dhe plogështisë. Vitamina B2 kontribuon në ruajtjen e shikimit normal dhe të qelizave të kuqe të gjakut. Nga mineralet e rëndësishme, zinku kontribuon në fertilitetin normal, në riprodhim dhe në ruajtjen e niveleve normale të testosteronit, si dhe në metabolizimin normal të makronutrientëve. Seleniumi kontribuon në ruajtjen e flokëve dhe thonjve, së bashku me mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ. Koenzima Q-10 është një substancë me vitaminë që merr pjesë në rigjenerimin e energjisë qelizore. Organet me kërkesat më të larta të energjisë – të tilla si zemra, mëlçia dhe veshka – kanë përqendrimet më të larta të Koenzimës Q10.

  * Këto deklarata janë vërtetuar shkencërisht nga Autoriteti Evropian i Sigurisë Ushqimore (EFSA) dhe i autorizuar nga Komisioni Evropian (KE).

 • Flex Xplode – 360 G 3.000L

  Ky produkt i është dedikuar personave që ndjekin një stil jetese aktiv dhe intensiv dhe që vlerësojnë shëndetin e nyjeve.  Falë përzgjedhjes së përbërësve me cilësinë më të lartë, kërkimeve dhe testeve laboratorike, Flex Xplode do të kënaqë edhe personat më kërkuës në rezultate.

  • Një mburojë për nyjet, kërcet dhe ligamentet
  • Rigjenerim i shpejtë pas traumave, lëndimeve dhe ndërhyrjeve kirurgjikale
  • Përmban kolagjen të studiuar nga kërkimet klinike
 • Flexit Gold Drink + Flexit Gold Gel 3.500L

  Pija Flexit GOLD dhe Xhel Flexit GOLD përfaqësojnë dy produkte të klasit të parë për kujdesin e nyjeve për jetë aktive.

  • Sasia 400 gram
 • Garlicin 800L

  Suplement ushqimor që përmban ekstrakt të hudhrës (Allium Sativum), një burim i pastër i alicinës. Hudhra ndihmon në shëndetin e zemrës dhe të sistemit kardiovaskular, si dhe ka një efekt pozitiv në mbjatjen e kolesterolit dhe të yndyrnave në gjak në nivele optimale .Ndihmon në forcimin e imunitetit të organizmit. Ky produkt përdoret nga të rriturit të cilët dëshirojnë një sistem kardiovaskular të shëndetshëm. Gjithashtu rekomandohet edhe për personat me imunitet të dobët.

 • Ginkgo Biloba 1.200L

  Për performancën perceptuese

  27% Ginko Flavone Glikoside

  Ekstrakti i gjetheve të ginkos përmban disa substanca bimore si ginkolide dhe bilobalide të cilat tradicionalisht janë përdorur për ruajtjen e performancës perceptuese dhe mikrocirkulacionit të duhur. Produkti ynë Ginkgo Biloba përmban bimë me cilësi të lartë të standardizuar për të siguruar 27% Ginkgo Flavone Glikoside.

 • Ginkoflav Forte 1.500L
  • MEMORJE
  • PËRQËNDRIM
  • QARKULLIM GJAKU

  Ginkoflav forte është një supplement që përmban përqëndrime të larta të ekstraktit të ginko bilobës që konvertohen në substancë biologjikisht aktive dhe që ndikojnë në sistemin e qarkullimit të gjakut dhe reduktojnë radikalet e lira.

 • Ginseng Vita-Complex 1.000L
  • GJALLËRI ÇDO DITËGinseng vita-complex është një suplemet ushqimor që përmban ekstrakte të standartizuara të dy llojeve të xhinsengut, e pasuruar me ekstrakt të piperit të zi dhe një kompleks  të 12 vitaminave. Ekstrakti i xhinsengut i cili është i pasur me ginsenoside, ju jep gjallëri dhe efikasitet fizik dhe mendor. Vitaminat e shtuara (B2, B6, B12, C) ndihmojnë në reduktimin e lodhjes.
 • Glucosamine plus sport edition 2.000L

  60 kapsula

  Suplement ushqimor në kapsula, përmban glukozaminë sulfate, kondroitinë sulfate dhe vitaminë C.
  Ky Produkt ju furnizon me glukozaminë sulfate,kondroitinë sulfate dhe vitaminë C të cilat kontribuojnë në prodhimin e kolagjenit në organizëm për një funksion normal të kockave dhe artikulacioneve.

 • Gold – Vit C 1000 Sport Edition 1.500L
  • Një dozë maksimale e vitaminës C të patentuar PureWay-C®
  • Vitamina C ka veti antioksiduese dhe largon radikalet e lira
  • Mbështet funksionimin e duhur të sistemit imunitar,
  • Zvogëlon ndjenjën e lodhjes dhe plogështisë 
  • Kontribuon në ruajtjen e metabolizmit të duhur të energjisë
  • 60 kapsula
 • Gold Krill 3.000L

  Gold-Krill është një suplement ushqimor me një cilësi të lartë që përmban vajin e karkalecit të detit (krill). Vaji i karkalecit të detit krill kombinon tre substanca të rëndësishme dhe inovative si omega 3 acide yndyrore, fosfolipide dhe astaksantin. Produkti është formuluar në kapsulën inovative Flow Caps Liquid Technology, që siguron përthithje më të shpejtë nga trupi dhe nuk lë pas shijen dhe aromën e vajit të krillit.

 • Gold Omega 3 D3 + K2 Sport Edition 2.500L
  • Siguron funksionimin e duhur të zemrës, sistemit të qarkullimit të gjakut dhe ndihmon në ruajtjen e kockave të shëndetshme
  • Përmban vaj peshku me cilësi të lartë dhe të koncentruar me ujë të ftohtë
  • Përmbajtja e lartë e acideve yndyrore omega-3 e plotësuar me vitaminë D, K dhe E
  • 60 kapsula
 • Gold Standard Curcuminoids 1.500L

  Me kompleksin e patentuar 95% Kurkumin C3® dhe Bioperinë®. Kapsula me Kurkumin C3 Kompleks® dhe BioPerinë® për përmbajtje dhe përthithje të madhe të përbërësve aktivë! Shafrani i Indisë (Curcuma) është një nga bimët më të pasura! Përbërësit e tij aktivë të izoluar, kurkuminoidet janë ndër komponimet natyrore më premtuese.

 • Gold-Omega 3 Sport Edition 2.500L

  Është dieta juaj e pasur aq sa duhet me acide yndyrore Omega3? Nëse jo, atëherë ndryshojeni atë! Acidet yndyrore Omega 3, të cilat futen në grupin acideve yndyrore të pangopura , janë jashtëzakonisht të çmuara për funksionimin e organizmit dhe nuk mund të sintetizohen prej tij. E vetmja mënyrë për të pasuruar dietën tuaj me Omega 3 është duke përdorur suplemente me cilësi të lartë. Për këtë qëllim specialistët e kompanisë farmaceutike të Olimp Laboratories kanë krijuar Gold Omega Sport Edition,në laboratorët e tyre modern. Suplementi përmban vaj peshku të ujrave të ftohta të përqëndruar dhe të një cilësie të lartë, që siguron 65% Omega 3, duke përfshirë EPA dhe DHA që kontribuojnë në funksionimin normal të zemrës.

  • Një furnizim i shpejtë i dietës tuaj me acide yndyrore Omega 3 të cilësisë së lartë
  • Sasi të larta të EPA dhe DHA
  • Përmbajtja e vitaminave ndihmon në mbrojtjen e qelizës nga stresi oksidativ
 • Gold-Vit A+E 1.300L

  Një suplement ushqimor që përmban vajin e evening primerose, të standartizuar për përmbajtjen e acidit gama-linoleik(GLA), vitamin A, vitamin E dhe biotinë. Vitamina A ndihmon në mirëmbajtjen e lëkurës. Biotina në formën e kapsulave shumë të vogla ndihmon në shëndetin e lëkurës dhe flokëve.

 • Gold-Vit B Forte 800L

  PËRBËRËS PËR:

  • LËKURË TË SHËNDETSHME
  • SISTEMIN NERVOR 
  • METABOLIZMIN 
  • GJAKUN

  Gold -vit B forte është një suplement në formën e tabletave që përmban kompleksin e e vitaminave B që janë të rëndësishme në të gjitha proçeset që ndodhin në organizëm si vitamina B12, niacina dhe biotina që ndihmojnë në shëndetin e sistemit nervor, si dhe për një lëkurë normale. Gjithashtu biotina është një makronutrien i metabolizmit. Vitamina B6 dhe B12 ndikojnë në formimin e qelizave të kuqe të gjakut. Folatet ndikojnë në formimin e elementëve të gjakut si dhe në sintezën e amino acideve.

Close SHPORTA NË SA
Close Lista e dëshirave
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Kategoritë