11 rezultate

 • Renditje sipas
  ...
Close
Shije
Çmimi
Çmimi: Reset
 • MuscleTech Cell-Tech 8.000L

  Një produkt MuscleTech. Formula e fortë e kreatinës e krijuar për të ndihmuar në rritjen e masës*

  • 10 g kreatinë për 2 lugë
  • Mbështetur nga kërkimet + ndërtues i muskujve me karbohidrate
  • 200 mg ALA për të mbështetur nivelet e energjisë
  • 5 g matricë amino + BCAA

  S’ka stok

 • MuscleTech Cell-Tech (1360 g) 5.000L

  Një produkt MuscleTech. Formula e fortë e kreatinës e krijuar për të ndihmuar në rritjen e masës*

  • 10 g kreatinë për 2 lugë
  • Mbështetur nga kërkimet + ndërtues i muskujve me karbohidrate
  • 200 mg ALA për të mbështetur nivelet e energjisë
  • 5 g matricë amino + BCAA

  S’ka stok

 • MuscleTech Platinum 100% Creatine 3.000L

  Kreatinë ultra-e pastër e mikronizuar që ndihmon në rritjen e muskujve të definuar! *

  • Pluhur i pastër i kreatinës monohidrate
  • Plotëson depot e kreatinës
  • Kreatina e testuar me HPLC
  • Kosto e ulët për racion

  S’ka stok

 • My Protein Creatine (250 g) 2.500L

  Një nga format më të hulumtuara të kreatinës në botë – kreatina monohidrat është vërtetuar shkencërisht se rrit performancën fizike,1 duke përmirësuar fuqinë e përgjithshme.

  Benefitet Kryesore:

  • Është vërtetuar se rrit performancën fizike1
  • Rrit fuqinë1
  • Shtesë ushqimore për përdorim të përditshëm
  • Perfekte për të gjitha llojet e aktivitetit fizik
 • My Protein Creatine (500 g) 4.500L

  Një nga format më të hulumtuara të kreatinës në botë – kreatina monohidrat është vërtetuar shkencërisht se rrit performancën fizike,1 duke përmirësuar fuqinë e përgjithshme.

  Benefitet Kryesore:

  • Është vërtetuar se rrit performancën fizike1
  • Rrit fuqinë1
  • Shtesë ushqimore për përdorim të përditshëm
  • Perfekte për të gjitha llojet e aktivitetit fizik
 • Nutrend Creaport (600 g) 3.500L

  Një produkt i klasit të parë të kreatinës që përmban tre forma të ndryshme të kreatinës të plotësuar me një dozë optimale të karbohidrateve. Përzierja e menjëhershme është krijuar për të përmirësuar rigjenerimin në mënyrë efektive dhe për të plotësuar glikogjenin pas një aktiviteti fizik intensiv.

  • 3000 mg kreatinë të pastër për dozë
  • 1000 mg L-glutamine për dozë
  • 20,5 g karbohidrate në një dozë
  • Me pak sheqer

   

  S’ka stok

 • Nutrend Creatine Compressed Caps (120 kaps) 2.500L

  Një dozë e veçantë e kreatinës monohidrate e mbyllur në kapsula të veçanta celuloze për të siguruar përdorimin maksimal të kreatinës në trup. Këto kapsula janë rezistente ndaj pH të ulët në stomak dhe mundësojnë që kreatina të transportohet në një mjedis më të favorshëm në traktin tretës.

  S’ka stok

 • Nutrend Creatine Monohydrate (300 g) 3.000L

  Kreatina është një substancë që gjendet natyrshëm në organizmin tonë. Është një burim thelbësor energjie për tkurrjen e muskujve. Plotësimi i rregullt i saj rrit performancën e muskujve, veçanërisht gjatë stërvitjeve intensive. Për të rritur efektin e saj, ne rekomandojmë përdoriminë e saj në cikle. Efekti i dobishëm mund të arrihet duke marrë të paktën 3 g kreatinë për dozë ditore.

  Produkti ka për qellim:

  • Rritjen e forcës
  • Rritjen e performancës në stërvitjet me intensitet të lartë
 • Nutrend Kre-Alkalyn (120 kaps) 3.000L

  KRE-ALKALYN® është një formë e patentuar e kreatinës e projektuar nga një teknologji specifike që shquhet për stabilitetin e saj të madhe në traktin tretës dhe përthithjen e mirë në trup. Në përgjithësi, kreatina është një substancë relativisht e paqëndrueshme dhe nuk duhet të jetë e pranishme në një mjedis të lëngshëm ose me pH të ulët për një kohë më të gjatë.

 • ON Creatine Powder 3.000L

  Prodhuar nga Kreatina Monohidrate e Shkallës më të Lartë CreaPure!

  • 5g nga 99.9% e kreatinës monohidrate të pastër të markës CreaPure®
  • Pluhur pa shije, pa erë që përzihet lehtë në ujë ose lëng
  • Pa aromë për tu përzijerë me proteina, gainera apo pluhura të tjerë
  • Mikronizuar për të qëndruar pezull në përbërje më gjatë

  Pikat kryesore të pluhurit të kreatinës së mikronizuar:
  • Prodhuar me kreatinë të pastër CreaPure
  • Mikronizuar për të qëndruar pezull në përbërje më gjatë
  • Pa aromë
  • Nuk ka mbushës ose aditivë
  • Një larmi e gjerë të paketimeve në dispozicion
  • Mbështet forcën dhe fuqinë*

  S’ka stok

 • Scitec – Crea Bomb 3.500L
  • 6 lloje kreatinash
  • 10 përbërës aktivë
  • Taurinë e shtuar
  • Magnez dhe vitaminë B3

  Dihet se puna në grup ka avantazh dhe diversitet. Mos merrni kot pjesë në debatin se cili lloj i kreatinës është më i miri por merrni shumë lloje! “Bombardojini” qelizat e muskujve tuaj me çdo version të rëndësishëm të Kreatinës me CREA-BOMB.

Close SHPORTA NË SA
Close Lista e dëshirave
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Kategoritë