26 rezultate

 • Renditje sipas
  ...
Close
Shije
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Animal Cuts 6.800L

  Për bodybuilders, të gjithë muskujt në botë do të thotë pak nëse ai është i mbuluar me shtresa dhjami. Vjen një kohë kur ajo që është ndërtuar dhe fituar me vështirësi përmes peshave më të rënda dhe seancave trajnuese më intensive, duhet t’i shfaqet botës. Do të keni një dietë të rreptë në horizont, disa kardio serioze në të ardhmen tuaj. Por mund të duhet diçka ekstra për të dhënë atë pamje të kokrrizuar, të muskujve të ngritur. Kjo është momenti kur shtoni në dietën tuaj Animal Cuts.

  S’ka stok

 • Caffeine Caps (60 kaps) 1.000L

  Kafeina është një nga stimuluesit më të njohur për shkak të efektit të saj të shpejtë. Përdoret për të rritur vigjilencën dhe përqendrimin, për shembull tek shoferët dhe studentët, por gjithashtu shtohet me kënaqësi në produktet që mbështesin aktivitetin fizik dhe një rritje të metabolizmit gjatë humbjes së peshës

  Përshkrimi:

  • 200 mg kafeinë natyrale në një kapsulë
  • Formë praktike e kapsulave për tu përthithura mirë
 • Carnitine 3000 Shot 3.500L

  CARNITIN 3000 SHOT ndihmon në përmirësimin e stimulimit, përqendrimit dhe performancës së qëndrueshmërisë dhe në mënyrë ideale ndihmon në uljen e peshës trupore. Doza e rekomanduar është një dozë (60 ml).

  • 3000 mg Karnitinë për porcion (CARNIPURE®)
  • 1000 mg Taurine për porcion
  • 127 mg Kafeinë për porcion
  • Monodozë praktike
  • Ekstrakti i çajit jeshil (50% e polifenoleve)
  • Përmbajtja e kromit që kontribuon në metabolizimin normal të makronutrientëve
  • I pasuruar me vitamina B5 dhe B6 që kontribuojnë në eliminimin e lodhjes dhe metabolizimin normal energjik
  • I pasuruar me vitaminë B1 (Tiamin) e cila kontribuon në aktivitetin normal fizik
  • Përdorimi efektiv nga organizmi
  • I përshtatshëm gjatë aktivitetit sportiv dhe dietës reduktuese
 • Carnitine Activity Drink (750 ml) 200L

  Shkoni në stërvitje në orët e vona të pasdites dhe jeni të ndjeshëm ndaj kafeinës? Zgjidhni një opsion të pijeve pa kafeinë. Kafeina zëvendësohet nga vitamina B3, e cila mbështet metabolizmin e energjisë dhe kontribuon në reduktimin e lodhjes dhe plogështisë.

  • 1000 mg L-karnitinë
  • 1000 mg taurinë
  • 17,3 mg vitaminë B3
  • pa sheqer
 • Carnitine Activity Drink With Caffeine (750 ml) 200L

  Një pije freskuese e gatshme për t’u pirë pa sheqer që përmban L-karnitinë (1000 mg) plus substanca energjike si kafeina dhe taurina. Kjo pije është ideale për të mbështetur performancën tuaj fizike. Ndihmon në mënyrë efektive për të ruajtur hidratimin gjatë aktivitetit fizik. Falë shijes së tij të lehtë dhe freskuese do t’ju pëlqejë dhe nuk do të harroni të furnizoheni me lëngje gjatë stërvitjes.

  • 1000 mg L-karnitinë
  • 1000 mg taurinë
  • 40 mg kafeinë
  • Pa sheqer
 • Carnitine Compressed Caps (120 kapsula) 4.000L

  . Funksioni natyror i karnitinës në trup është të transportojë acide yndyrore të lira në mitokondritë e qelizave, ku ato përpunohen për të prodhuar energji.

  • 1324 mg L-Karnitinë për kapsulë
  • Kapsula lehtësisht të absorbueshme
  • Përdorim efektiv nga organizmi
  • I përshtatshëm edhe gjatë aktivitetit sportiv ose në një dietë reduktuese
 • CLA + Carnitine Powder 300 gr 4.000L

  Produkt ideal për planin tuaj të dietës – pije e menjëhershme pa sheqer dhe konservues, e cila ul lodhjen fizike dhe mendore. Përbërësit kryesorë janë acidi linoleik i konjuguar (CLA) dhe L-karnitina, të cilat shpesh kërkohen nga atletët në regjimin dietik. Falë vitaminave B5, B6, B12 dhe D, ky produkt mbështet funksionimin e duhur të sistemit imunitar, metabolizmin energjik dhe ndihmon në uljen e lodhjes. Përmbajtja e lartë e zinkut mbështet imunitetin dhe sintezën e duhur të proteinave.

 • CLA Capsules 1.000L

  Acidi Linoleik i Konjuguar (CLA) është një acid yndyror omega-6 i natyrshëm, i cili është super i rëndësishëm për shëndetin tuaj të përditshëm. Një nga suplementet tona më të njohura, këto kapsula të butë ofrojnë 1000 mg vaj safflower me 80% CLA për racion.

  Përfitimet Kryesore:

  • Acidi yndyror i lirë që gjendet natyrshëm
  • Rrjedh nga vaji i shafranit
  • 76.8% total izomere aktive
  • 60 kaspula

  S’ka stok

 • CLA Capsules 2.500L

  Acidi Linoleik i Konjuguar (CLA) është një acid yndyror omega-6 i natyrshëm, i cili është super i rëndësishëm për shëndetin tuaj të përditshëm. Një nga suplementet tona më të njohura, këto kapsula të butë ofrojnë 1000 mg vaj safflower me 80% CLA për racion.

  Përfitimet Kryesore:

  • Acidi yndyror i lirë që gjendet natyrshëm
  • Rrjedh nga vaji i shafranit
  • 76.8% total izomere aktive
  • 180 kaspula
 • DAA Pro 3.000L

  DAA PRO përmban Acidin D-Aspartik të njohur (DAA) me N,N-Dimetilglicinë, Zink dhe Acid Pantotenik. Zinku përdoret sepse ndihmon në ruajtjen e niveleve normale të testosteronit në gjak, kontribuon në fertilitetin dhe riprodhimin dhe ka një rol në sintezën normale të proteinave!*

  • 100 kaspula
 • Liporazor 3.500L
  • Përzierje e ekstrakteve bimore
  • Përmban djegës të yndyrës pa kafeinë
  • Mbështet humorin e mire falë ekstraktit të kakaos
  • Një formulë me shumë përbërës që ndihmon të keni trupin e ëndrrave tuaja
  • Mbështet degradimin e yndyrës falë ekstraktit të portokallit të hidhur
  • 90 kapsula
 • Mega HMB 2.000L

  MEGA HMB përmban pothuajse dyfishin e dozës së kapsulave tona HMB! HMB, ß-hidroksi ß-metilbutirat është një metabolit i aminoacidit thelbësor, BCAA Leucine dhe sintetizohet në trupin e njeriut. Prodhon rreth 0,2-0,4 gram në ditë. Dozat standarde të përdorura në studimet kërkimore kanë qenë rreth 3 gram në ditë. Vetë L-Leucina po bëhet një përbërës gjithnjë e më popullor si një aminoacid i shkëlqyeshëm për bodybuilders.

  • 90 kapsula
 • Multivitamin Compressed Caps (60 kaps) 2.000L

  MULTIVITAMIN COMPRESSED CAPS është i përshtatshëm si një shtesë e një diete të ekuilibruar për të gjithë njerëzit, përfshirë atletët.

  • Vitamina A, B1, B2, B3, B5, B6, B12, C, D, E
  • Kolostrum
  • Acidi Alfa-Lipoik
  • Ekstrakti i Çajit Jeshil
 • Multivitamin Compressed Caps (60 kaps) 2.000L

  Hekuri kontribuon në formimin e rruazave të kuqe të gjakut dhe hemoglobinës dhe transferimit të oksigjenit. Kromi kontribuon në ruajtjen e niveleve të glukozës në trup. Seleni ndihmon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ.

  • Magnezi i Kelatuar
  • Kalciumi i Kelatuar
  • Hekuri i Kelatuar
  • Zink I Kelatuar
  • Krom
  • Selen
 • MuscleTech Hydroxycut Hardcore Elite 4.000L

  Një përvojë e pakrahasueshme termogjenike e humbjes së peshës dhe shtimit të energjisë!

  • 270mg Kafeinë për Porcion
  • Formulë e Zbuluar Plotësisht 56.3mg
  • 200mg C Yohimbe për Porcion.
  • Ekstrakt Kanefora Robusta (Kafe Robusta)

 • MuscleTech Platinum 100% L-Carnitine 1500 2.500L

  Një produkt i MuscleTech. Riparimi i muskujve pas stërvitjes dhe riparimi i indeve!

  • 1,500mg L-karnitinë për racion
  • Mund të merret para ose pas stërvitjes tuaj
  • Aromatizuar me një shije të shijshme
  • HPLC testuar për cilësi, pastërti dhe qëndrueshmëri

  Platinum 100% L-Carnitine 1500, mbështet rikuperimin e muskujve

  L-karnitina që përmbn Platinum 100% L-Carnitine 1500 është testuar në studime të shumta klinike njerëzore dhe ka rezultuar se mbështet  rikuperimin pas stërvitjes duke zvogëluar dëmtimin e indeve të muskujve. Kërkimet sugjerojnë se ajo gjithashtu lufton formimin e radikalëve të lirë,minimizon çarjen e indeve muskulore dhe nxit shërimin. Më pak dhimbje muskulare pas stërvitjes dhe shërim më i shpejtë do të thotë që ju mund të rrisni frekuencën tuaj të trajnimit dhe të shtyni veten më shumë herën tjetër kur të stërviteni – duke rezultuar në përparim më të shpejtë me kalimin e kohës!

  * Një efekt tjetër i rëndësishëm i L-karnitinës është aftësia e saj për të rritur ndjeshëm përqendrimin e receptorit të testosteronit. Në fakt, në një studim, të botuar në revistën Medicine & Science in Sport & Exercise, L-karnitina u tregua se rrit ndjeshëm përqendrimin e receptorit të testosteronit (androgjenit) pas vetëm 21 ditësh përdorim te meshkujt e stërvitur me pesha. Rritja e disponueshmërisë së receptorëve besohet se çon në potencial më të madh të përdorimit të testosteronit të lirë në nivelin e fibrave muskulore. Testosteroni i lirë është forma më e përdorshme e testosteronit në dispozicion për rritjen dhe zhvillimin e pastër, e të paprekur  të muskujve.

   Shikoni studimin: Kraemer et al., 2006. Medicine & Science in Sport & Exercise. 38 (7): 1288-1296.

  S’ka stok

 • Nutrend Carnitine 100.000 (1000 ml) 3.000L

  Vetëm nivelet e ulëta të disa prej këtyre substancave mund ta bëjnë sintezën e karnitinës të pamjaftueshme. Falë kësaj, karnitina është veçanërisht e mirëpritur gjatë dietave reduktuese, por edhe në momentet e lodhjes dhe rraskapitjes mendore. Në rrethana normale, një dozë prej 10 ml të këtij koncentrati duhet të jetë e mjaftueshme.

  Shijet:

  • Limon
  • Portokalli
  • Vishnje
 • Pure Caffeine Tablets 1.600L

  Një përbërës popullor para stërvitjes, tabletat tona Pure Caffeine japin një rritje super energjike të kafeinës – për t’ju fuqizuar edhe në stërvitjet më të vështira.

  Përfitimet Kryesore:

  • Stimulues i fuqishëm i SNQ
  • Mund të rrisë energjinë
  • Mund të reduktojë lodhjen

  S’ka stok

 • Scitec – Carni-X 2.000L

  Karni-X
  Doza L-karnitine për 60 ditë
  KARNI-X siguron 500 mg L-karnitinë për kapsulë

  Merrni 1 dozë (1 kapsulë) të Karni-X 60 minuta para aktivitetit fizik. Në ditët që nuk ushtroheni merreni atë me ushqime të pasura me karbohidrate.

 • Scitec – Restyle 3.000L

  Menaxhoni urinë dhe peshën trupore

  Kur doni të merrni një formë më të mirë, ju duhet të reformoni jetën tuaj: ngrënien tuaj dhe nivelin tuaj të aktivitetit fizik. Kur e bëni këtë, ne sugjerojmë që të merrni dhe formulën tonë ReStyle! Është një kompleks prej 12 përbërësish, stimulus i peshës trupore dhe i menaxhimit të trupit.

 • Scitec – Revex-16 3.500L

  Kompleks i menaxhimit të peshës trupore

  REVEKS-16 është një kompleks i menaxhimit të peshës trupore. Ai siguron 16 përbërës, duke përfshirë Acidin Hidroksicitrik (HCA) nga Ekstrakti Garcinia Kamboxhia dhe Epigalokatekin galate (EGCG) nga Ekstrakti i Çajit Jeshil duke kontribuar në kontrollin e peshës trupore, yndyrës dhe ndjenjës së urisë.

  REVEKS-16 përmban Krom që kontribuon në metabolizimin normal makronutrient dhe në ruajtjen e niveleve normale të glukozës në gjak. *

  * Këto deklarata janë vërtetuar shkencërisht nga Autoriteti Evropian i Sigurisë Ushqimore (EFSA) dhe i autorizuar nga Komisioni Evropian (KE).

 • Scitec – Shredex 3.500L

  SHREDEX është një stimulues, Sinefirine për rënie dhe menaxhimi të peshës së trupit. Ai siguron 16 përbërës, duke përfshirë L-Karnitinë, Acid Hydroksicitrik (HCA) nga ekstrakti i Garcinia kamboxhia dhe Epigalokatekin galate (EGCG) nga Ekstrakti i Çajit të Gjelbër dhe kontribuonë në kontrollin e peshës trupore dhe urisë. SHREDEX përmban Kromin që kontribuon në metabolizmin normal makronutrient dhe në ruajtjen e niveleve normale të glukozës në gjak. *

  * Këto deklarata janë vërtetuar shkencërisht nga Autoriteti Evropian i Sigurisë Ushqimore (EFSA) dhe autorizuar nga Komisioni Evropian (KE).

 • Scitec – Thermo X 2.500L

  THERMO-X është një stimulues kompleks i menaxhimit të peshës së trupit pa efedrinë si dhe i butë në kafeinë. Ai siguron disa përbërës, duke përfshirë Acidin Hidroksicitrik (HCA) nga Ekstrakti Garcinia Kamboxhia, që kontribuon në kontrollin e peshës trupore dhe ndjenjës së urisë.

  Tirosina është një amino acid i rëndësishëm jo thelbësor, i cili mund të gjendet në shumë ushqime me proteina të lartë. Disa hormone dhe transmetues të rëndësishëm si T-thiroksina, Noradrenalina dhe Adrenalina rrjedhin nga Tirosina në trup.

  Karnitina është një amino acid, i cili në qelizat e gjalla është i nevojshëm për transportin e acideve yndyrore në mitokondri. Acidet yndyrore në mitokondri mund të ndahen nga një proçes biokimik i quajtur beta-oksidim.

 • Scitec – Turbo Ripper 2.500L

  Doza të larta të kafeinës me shpërbërje të vazhdueshme dhe të qëndrueshme, acetil-l-karnitinë, çaj jeshil, sinefirin dhe më shumë!

  TURBO RIPPER ju jep shumë nga përbërësit që njihni dhe doni – në doza të rëndësishme! Në të ka L-karnitin dhe jo vetëm L-karnitinën e zakonshme, por Acetil L-Karnitinë (ALC) më komplekse në një dozë të madhe !

 • Vitamin C with Rose Hips (100 kaps) 1.500L

  Vitamina C është një antioksidant i rëndësishëm që mbështet prodhimin e kolagjenit dhe sistemin imunitar, ndikon pozitivisht në metabolizmin e energjisë dhe ndihmon në uljen e lodhjes dhe rraskapitjes.

  • 500 mg vitaminë C në një tabletë
  • Me ekstrakt trëndafili
  • Antioksidant i rëndësishëm
  • Mbështet prodhimin e kolagjenit dhe sistemin imunitar
  • Ndikon pozitivisht në metabolizimin e energjisë
  • Ndihmon në uljen e lodhjes dhe rraskapitjes
 • Vitamin D3 + K2 (90 kaps) 2.000L

  Kapsula xhelatinoze me përmbajtje të lartë të vitaminave D3 dhe K2 që ndikojnë pozitivisht në gjendjen e mirë të kockave dhe dhëmbëve tanë. Vitamina D mbështet funksionin e duhur të sistemit imunitar dhe ruajtjen e aktivitetit normal të muskujve.

  • 100 µg vitaminë D në një kapsulë
  • 60 µg vitaminë K2 në një kapsulë
  • përmban ekstrakt të piperit të zi
  • përdorni 1 kapsulë çdo 4 ditë
Close SHPORTA NË SA
Close Lista e dëshirave
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Kategoritë