36 results

 • Sort by
  ...
Close
Flavors
Price
Price: Reset
 • Animal Pak 7.000L

  The True Original since 1983, the Animal Pak was developed to cover the wide backs of the hardest and heaviest trainers on the planet Earth. The “Ultimate Training Pack” is far more than a mere multivitamin, but is the trusted, sturdy foundation upon which the most dedicated bodybuilders and powerlifters have built their nutritional regimens, since the supplement industry was in its mere infancy.

 • Animal Pak Powder 6.000L

  The True Original since 1983, the Animal Pak was developed to cover the wide backs of the hardest and heaviest trainers on the planet Earth. The “Ultimate Training Pack” is far more than a mere multivitamin, but is the trusted, sturdy foundation upon which the most dedicated bodybuilders and powerlifters have built their nutritional regimens, since the supplement industry was in its mere infancy.

  Out of stock

 • KSM-66 Gold Ashwagandha (60 kaps) 2.000L

  One of the most valued Ayurvedic plants!

  Ashwagandha, also known as “Indian ginseng”, is a bushy plant with oval leaves and yellow flowers, and the red fruit it bears is the size of a raisin. It originates from the dry region of India, and can also be found in North Africa and the Middle East. Today, it is grown in areas with a predominantly mild climate, including North America.

  Out of stock

 • MT Platinum 100% Fish Oil 3.000L

  Një produkt MuscleTech. Vaj peshku i filtruar ultra i pastër me Omega-3 kyç!*

  • 300 mg EPA/DHA për porcion
  • Xhel të butë të veshur me enterik
  • Pa shije peshku
  • Vlera e jashtëzakonshme për para
  • Sasia 100 kapsula

  Out of stock

 • MT Platinum Multivitamin 2.500L

  A MuscleTech Product. High-Potency Dose of Vitamins, Minerals, and Antioxidants!*

  • High potency formula designed for athletes
  • 865mg of amino acid support
  • Vitamins C & E as antioxidants
  • Full 30 day supply
  • Quantity, 90 tablets

  Out of stock

 • MYP Alpha Men Multivitamin Tablets 3.000L
  • Përzierje e shkëlqyer e vitaminave dhe mineraleve të cilësisë më të mirë
  • Përfshin antioksidantë të fuqishëm për të hequr toksinat dhe radikalet e lira
  • E rëndësishme për një sistem imunitar të shëndetshëm
  • Sasia 240 tableta

  Out of stock

 • MYP CLA Capsules 1.000L

  Conjugated Linoleic Acid (CLA) is a naturally occurring omega-6 fatty acid, which is super-important for your everyday health. One of our most popular supplements, these softgels provide 1000mg of safflower oil with 80% CLA per serving.

  Key Benefits
  • Naturally occuring free fatty acid
  • Derived from Safflower oil
  • 76.8% total active isomers
  • 60 capsules

   

  Out of stock

 • MYP CLA Capsules 2.500L

  Conjugated Linoleic Acid (CLA) is a naturally occurring omega-6 fatty acid, which is super-important for your everyday health. One of our most popular supplements, these softgels provide 1000mg of safflower oil with 80% CLA per serving.

  Key Benefits
  • Naturally occuring free fatty acid
  • Derived from Safflower oil
  • 76.8% total active isomers
  • 180 capsules

   

 • MYP Essential Omega-3 3.000L

  Omega-3 janë acide yndyrore të pangopura thelbësore që trupi juaj nuk mund t’i prodhojë vetë, kështu që ju duhet t’i merrni ato nga dieta juaj. Ato gjenden natyrshëm në vajin e peshkut – që do të thotë se mund të jetë e vështirë për të marrë mjaftueshëm prej tij nga ajo që hani vetëm, nëse nuk hani mjaftueshëm peshk në dietën tuaj.

  Përfitimet kryesore
  • 18% EPA / 12% DHA
  • Kontribuon në funksionimin normal të zemrës
  • Xhel i përshtatshëm i butë
  • 250 kapsula

   

 • MYP Essential Omega-3 1.500L

  Omega-3s are essential polyunsaturated fatty acids that your body can’t make itself, so you have to get them from your diet. They’re found naturally in fish oil — meaning it can be difficult to get enough of it from what you eat alone, if you don’t eat enough fish in your diet.

  Key Benefits
  • 18% EPA / 12% DHA
  • Contributes to normal function of the heart
  • Convenient softgel
  • 90 capsules

   

 • MYP ZMA® Capsules 3.000L

  ZMA® është një përzierje unike e zinkut, magnezit dhe vitaminës B6 – duke ofruar një sërë përfitimesh për trupin tuaj si zinku, i cili ndihmon në ruajtjen e niveleve normale të testosteronit. Është një shtesë e shkëlqyeshme për dietën tuaj të përditshme, pavarësisht nëse jeni duke kërkuar të performoni në palestër apo në fushë.

  • Zinku ruan nivele normale të testosteronit 1
  • Magnezi mbështet sistemin nervor 2
  • Magnezi mbështet funksionin normal të muskujve 2
  • Vitamina B6 redukton lodhjen 3

  Out of stock

 • NAG Organic Ashwaganda Powder (150 g) 1.500L

  One of the most valued Ayurvedic plants!

  Ashwagandha, also known as “Indian ginseng”, is a bushy plant with oval leaves and yellow flowers, and the red fruit it bears is the size of a raisin. It originates from the dry region of India, and can also be found in North Africa and the Middle East. Today, it is grown in areas with a predominantly mild climate, including North America.

 • NT Beauty Collagen Porridge (5×50 g) 1.000L

  The protein in this product is represented by premium collagen, in combination with the popular milk protein. BEAUTY COLLAGEN PORRIDGE contains a large amount of chia seeds and gives the body a carefully balanced

  blend of vitamins and minerals. BEAUTY COLLAGEN PORRIDGE, unlike regular porridge, is sweetened with rare coconut sugar.
  • collagen
  • hyaluronic acid
  • 25% protein
  • gluten free
  • high fiber content
 • NT Collagen Liquid (500 ml) 2.200L

  Së bashku me vitaminat shtesë B6 dhe B12, ai mbështet më tej funksionimin normal të sistemit imunitar dhe është i dobishëm kur lufton lodhjen dhe rraskapitjen. Është e rëndësishme që dieta jonë të përmbajë një sasi optimale bakri për të mbajtur indin lidhor normal dhe do të vlerësoni biotinën për ruajtjen e lëkurës dhe mukozës normale.

  • 11 g kolagjen të hidrolizuar në një dozë
  • vitamina C, B6, B12, biotinë, bakër

  Out of stock

 • NT Curcumin+ Bioperine+ Vitamin D3 (60 caps) 3.000L

  A new product from the NUTREND company Curcumin+Bioperine+Vitamin D capsules belongs amongst absolutely top products in its category on the market. Curcumin efficiency is in this combination supported by Bioperine and vitamin D. Thanks to the unique technology and prescriptions, absorbency of the curcuminoids is 185 times higher than of normal curcumin in natural form and two capsules of this product are 27 times more efficient than normal tablets.

 • NT Flexit Cold Gel (100 ml) 1.000L

  It provides active skin care around strained and tired joints, the spine, tendons, and muscles. Spreads easily, absorbs quickly and has a pleasant warming effect.

 • NT Flexit Cold Gel Ice (100 ml) 1.000L

  Ofron një kujdes aktiv të lëkurës në zonat e lodhura dhe të rraskapitura të kyçeve, shpinës, tendinave dhe muskujve. Përhapet lehtë dhe absorbohet shpejt me një efekt ftohës të këndshëm.

  • lehtë për tu përhapur, i shpejtë për t’u thithur
  • efekt ftohës i këndshëm
  • glukozaminë
  • kondroitin
  • MSM
  • vaj frutash dëllinjë
  • vaj menteje
  • arnica montana
  • mentol
  • kamfori
 • NT Flexit Drink (400 gr) 3.000L
  FLEXIT DRINK është një produkt unik për kujdes gjithëpërfshirës të kyçeve. Kujdeset për parandalimin e kapsulave të kyçeve dhe konsumimin e tendinave dhe ligamenteve. Konsumatorët e kërkojnë këtë produkt për ndikimin e tij pozitiv në cilësinë e lëkurës, flokëve dhe thonjve të tyre. Përbërësit kryesorë të tij janë aminoacidi L-prolin, sulfati i glukozaminës, sulfati i kondroitinës, MSM dhe acidi hialuronik. FLEXIT DRINK është i pasuruar me magnez dhe vitamina B6, C dhe D, si dhe është burim i sasive të mëdha të proteinave të kolagjenit me cilësi të lartë.
  • Acidi hialuronik
  • Hidroliza e xhelatinës
  • Vitaminat B6, C, D
  • Glukozamina
  • Kondroitin
  • Magnezi
  • MSM
 • NT Flexit Gellacol (180 caps) 1.600L
  Përbërje efektive në formën e kapsulave që përmbajnë një sasi të madhe të hidrolizës së xhelatinës. Produkti është i pasuruar me vitaminë C, e cila kontribuon në formimin e kolagjenit për funksionimin normal të kockave, kërceve dhe indit lidhës. Proteina e kolagjenit, e cila këtu përfaqësohet nga hidrolizati i xhelatinës, është burimi i një spektri të gjerë aminoacidesh dhe peptidesh. Për efikasitet më të madh, këshillohet konsumimi i tij së bashku me produktin FLEXIT LIQUID.
  • Hidroliza e xhelatinës
  • Vitaminë C
 • NT Flexit Gold Drink (10*20 g) 2.000L
  Among the active substances, we should also mention vitamin C, which contributes to the normal formation of collagen, Boswellia Serrata, hyaluronic acid and vitamin B6, which contributes to the normal metabolism of protein and glycogen. Vitamin D contributes to the normal utilization of calcium and phosphorus, used to build up bones and teeth, and further strengthens immunity.
  • Glucosamine sulphate
  • Chondroitin sulphate
  • Fish collagen peptides
  • Vitamins B6, C, D
  • Sodium hyaluronate
  • Boswellia serrata
  • MSM (methylsulfonylmethane)
 • NT Flexit Gold Drink (400 g) 3.500L
  Ndër substancat aktive duhet të përmendim edhe vitaminën C, e cila kontribuon në formimin normal të kolagjenit, Boswellia Serrata, acidin hialuronik dhe vitaminën B6, e cila kontribuon në metabolizmin normal të proteinave dhe glikogjenit. Vitamina D kontribuon në përdorimin normal të kalciumit dhe fosforit, të përdorura për ndërtimin e kockave dhe dhëmbëve, dhe forcon më tej imunitetin.
  • Sulfati i glukozaminës
  • Kondroitin sulfat
  • Peptidet e kolagjenit të peshkut
  • Vitaminat B6, C, D
  • Hialuronat natriumi
  • Boswellia serrata
  • MSM (metilsulfonilmetan)
 • NT Flexit Gold Drink + Flexit Gold Gel 3.500L

  Pija Flexit GOLD dhe Xhel Flexit GOLD përfaqësojnë dy produkte të klasit të parë për kujdesin e nyjeve për jetë aktive. FLEXIT GOLD DRINK është një pije e menjëhershme e cilësisë së lartë që përmban nëntë substanca aktive, e cila është e njohur jo vetëm në mesin e sportistëve në rast të problemeve me sistemin muskuloskeletor dhe për mbështetjen aktive të lëvizjes.

  Out of stock

 • NT Magnes Life Active Drink (10*15 ml) 1.500L

  Mineralet që përmban pije janë të një rëndësie jetike pas aktiviteteve fizike për të rimbushur lëngjet në trup dhe për të siguruar funksionimin e duhur të muskujve. Formula efikase e MAGNESLIFE ACTIVE DRINK përfaqëson një qasje strategjike për të balancuar efektet negative të lodhjes dhe dehidrimit.

  • magnezi
  • kaliumi
  • vitaminë C
  • vitaminë B6
 • NT Magnes Life Instant Drink Powder (300 g) 3.000L

  Forma më efektive e magnezit në treg. Një përzierje pluhuri e menjëhershme e bazuar në përbërësin e markës Aquamin©. Ky magnez biologjikisht aktiv së bashku me formën unike kelate të magnezit mbështet funksionet optimale të sistemit nervor dhe muskulor. Pra, thuajini lamtumirë lodhjes, stresit dhe lodhjes.

  • Përthithje e lehtë për shkak të formës kelate
  • Antioksidantë vitamina C, E
  • vitamina B
  • MAGNEZI biologjikisht aktiv – Aquamin ©
  • Forma pluhuri
 • NT Magneslife (10*25 ml) 1.700L

  A first-class and quickly absorbance liquid form of magnesium, enriched with vitamin B6. Athletes use this product to help in acute deficiency cases. Among such cases we can list cramps, malaise, headaches, and the like. Because of demanding physical activity, dietary error or the influence of stress, there is a decline in magnesium levels in the body.

 • NT Magneslife Strong (20 x 60 ml) 3.500L
  Large dose (375mg) of fast absorbent liquid form of magnesium enriched with vitamin B6. Athletes usualy use this product as first aid during urgent lack of magnesium. Deficiency of magnesium can cause cramps, slackness or headache. Heavy physical activity, diet mistake orhighlevel of stress can lower the level of magnesium in body. Together with vitamin B6, it stops the tiredness and fatigue, it supports electrolytic balance, supports energetic metabolism and helps to normal nerve system functioning. Magnesium also brings normal syntesis of proteins and muscle activity.
  • Great solubility
  • Liquid form
  • Vitamin B6
  • Sugar free
 • NT Mineral Zinc 100 % Chelate (100 caps) 1.500L
  Vegetal capsules with a high content of chelated zinc. Zinc supports normal function of the immune system, protein synthesis, and maintenance of normal bone condition. It enhances reproductive system function and is popular for maintenance of normal hair, nail, and skin condition.
  • 15 mg of zinc in one capsule
  • well-absorbable chelated form
  • plant-based capsules
 • NT Multicomplex Compressed Caps (60 Caps) 2.000L
  MULTIVITAMIN contains a broad spectrum of 12 vitamins and a VITALITY COMPLEX – active plant extracts and bioactive colostrum. MULTIMINERAL includes 6 important minerals, some of them in their highly absorbable chelate form. This potent product serves as an excellent food supplement and an aid in maintaining a balanced diet for active athletes and everyone else.
  • 12 vitamins – A, B1, B2, Niacin (B3), Pantothenic acid (B5), B6, B12, C, D, E, Folic acid, Biotin
  • 6 minerals – magnesium, calcium, zinc, iron, chromium, selenium
  • 4 extracts – black pepper extract, alpha-lipoic acid, green tea extract, bioactive colostrum
 • NT Multiherb Caps (90 Caps) 3.000L

   The effective mixture also helps to reduce fatigue, maintain normal cognitive functions and natural red blood cell production, and to support a normal condition of your skin, hair and nails.

  • Echinacea
  • Pelargonium
  • Blackcurrant
  • Bilberry
  • Acerola
  • 5 digestive enzymes DigeZyme ™
  • Branded probiotic and prebiotic complex LactoWise ™
  • Vitamin B2, B6, B12, folic acid, C, D, E
  • Selenium, zinc, iron
  • Quality capsules for maximum absorption of substances
 • NT Multimineral Compressed Caps (60 Caps) 2.000L
  Zinc helps to achieve regular metabolism of carbohydrates and fatty acids, and it especially supports the synthesis of proteins. Iron contributes to the formation of red blood cells and haemoglobin and oxygen transfer. Chromium contributes to the maintenance of glucose levels in the body. Selenium helps to protect cells against oxidative stress.
  • Magnesium – chelated
  • Calcium – chelated
  • Iron – chelated
  • Zinc – chelated
  • Chromium
  • Selenium
 • NT Multivitamin Compressed Caps (60 Caps) 2.000L
  MULTIVitamin COMPRESSED CAPS is an extremely loaded product containing a wide spectrum of vitamins, plant extracts and bioactive colostrum in an ideal ratio. Gelatin capsules are a highly soluble and active mixture and can be dosed accurately at any time during the day because of their capsule form. MULTIVitamin COMPRESSED CAPS is suitable as a supplement to a balanced diet for all people, including athletes.
  • Vitamins A, B1, B2, B3, B5, B6, B12, C, D, E
  • Colostrum
  • Alpha-lipoic acid
  • Green tea extract
 • NT OMEGA 3 Plus Softgel 2.500L
  OMEGA 3 PLUS SOFTGEL CAPS are intended for:
  • everyday intake
  • improvement of life quality
  • improvement of heart and brain functions
  • healthy growth and development of children
  • 120 capsules

  Out of stock

 • NT Vitamin C with Rose Hips (100 tabs) 1.500L

  Vitamin C is a significant antioxidant that supports collagen production and immune system, positively affects energy metabolism, and helps to decrease fatigue and exhaustion

  • 500 mg of vitamin C in one tablet
  • with rose hip extract
  • significant antioxidant
  • supports collagen production and immune system
  • positively affects energy metabolism
  • helps to decrease fatigue and exhaustion
 • NT Vitamin D3 + K2 (90 caps) 2.000L

  Kapsula xhelatine me përmbajtje të lartë të vitaminave D3 dhe K2 që ndikojnë pozitivisht në gjendjen e mirë të kockave dhe dhëmbëve tanë. Vitamina D mbështet funksionin e duhur të sistemit imunitar dhe ruajtjen e aktivitetit normal të muskujve.

  • 100 µg vitaminë D në një kapsulë
  • 60 µg vitaminë K2 në një kapsulë
  • përmban ekstrakt të piperit të zi
  • përdorni 1 kapsulë çdo 4 ditë
 • Olimp Chela-Mag B6 Mother 1.000L

  PLANIFIKIMI – SHTATZANIA – UDHËHEQJA NË GJI
  Chela-Mag B6® Mother  është një suplement ushqimor i cili përmban magnez në formën e kelatit të aminoacideve nga Albion® (magneziumi bisglicinat) i pasuruar me vitaminë B6.

 • Olimp Gold-Vit A+E 1.300L

  A food supplement that contains evening primrose oil, standardized for the content of gamma-linolenic acid (GLA), vitamins A and E and biotin. Vitamin A contributes to the maintenance of normal skin. Biotin, in the form of innovative pellets, contributes to the maintenance of normal hair and skin.

Close My Cart
Close Wishlist
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Categories